Gdy przeprowadzałam się z mężem do nowego mieszkania chciałam żeby było urządzone niezwykle nowocześnie. Kupowałam co tydzień nowe gazety o wyposażeniu i urządzaniu wnętrz. W pewnym momencie zdawało mi się, że jestem już niemal ekspertem i że wiem co jest teraz modne i dla jakiej powierzchni.

Czy znakowanie laserowe będzie możliwe?

znakowanie laseroweW nowym mieszkaniu jakie kupiliśmy w Olsztynie mamy naprawdę dużą łazienkę. Dlatego jest też naprawdę duże pole do popisu jeśli chodzi o urządzenie jej.Ja chciałam żeby łazienka z jednej strony była klasyczna a z drugiej żeby jednak się czymś wyróżniała. Doszłam do wniosku, że chcę żeby łazienka była biała. Jednak nie cała. Płytki będą w jednym miejscu bardzo oryginalne. Znalazłam w internecie, że jest coś takiego jak grawerowanie laserowe płytek łazienkowych. Mamy dwóch synów. Mam takie zdjęcie gdy byli mali i stoją tyłem i razem myją zęby. Chcę bardzo aby to zdjęcie przenieść na płytki. Okazało się, że takie fachowe znakowanie laserowe jakie wymyśliłam będzie możliwe. Ten laser, który to robi jest specjalny dla płytek właśnie. Na tych płytkach są to po prostu nadruki UV i takie rozwiązanie mi się bardzo podoba. Będzie jednocześnie to coś klasycznego i oryginalnego. Taki grawer laserowy jest teraz coraz bardziej popularny. Kiedyś sięgały tylko po niego gwiazdy. Dziś nie jest już tak drogi. Zresztą długopisy reklamowe mają na sobie taki grawer tylko pewnie rzadko kto się nad tym zastanawia. Musiałam przekonać męża do tego by zgodził się na mój pomysł. On po prostu nie potrafił wyobrazić sobie tego jak to będzie wyglądało. Na początku wręcz był bardzo na nie.

Jednak gdy tylko dostałam pierwszy projekt jak to będzie wyglądało zmienił zdanie i przyznał mi rację. Był wręcz chyba nawet dumny z tego, że wpadłam na taki pomysł i że będziemy mieli łazienkę inną niż wszyscy.

O Autorze: Wiesław Bucik