Kilka lat temu poznałam bardzo fajnego chłopaka. Zaprzyjaźniliśmy się i bardzo często spotykaliśmy. W zasadzie byliśmy nierozłączni. Kiedy przestał się do mnie nagle odzywać to uznałam, że muszę sprawdzić co się dzieje z moim przyjacielem.

Fachowy detektyw z Tarnowa pomógł mi rozwikłać zagadkę

fachowy detektyw z TarnowaSzukałam go wszędzie, gdzie lubił chodzić. Jego rodzina nic nie wiedziała na jego temat, ponieważ wiele lat temu wyprowadził się z domu i nie utrzymywał kontaktów z bliskimi. Kiedy już wyczerpałam wszelkie sposoby, aby go odnaleźć to pojawiła się pomoc. Odezwał się do mnie fachowy detektyw z Tarnowa, która zauważył moje ogłoszenia w gazecie oraz plakaty w mieście. Uznał, że pomoże mi odnaleźć przyjaciela, na którym tak bardzo mi zależy. Poczułam ulgę i nabrałam wiary, że dzięki pomocy specjalisty na pewno szybko dowiem się co dzieje się z Arturem, który nie dawał żadnych znaków od ponad dwóch tygodni. Ten fachowy detektyw z Tarnowa nie próżnował i bez przerwy zajmował się moją sprawą. Dostawałam od niego informacje na bieżąco w sprawie postępów w sprawie. W końcu nadszedł dzień, w którym wszystkiego się dowiedziałam. Detektyw dowiedział się gdzie jest Artur. Okazało się, że mój przyjaciel poznał nową dziewczynę, z którą wyjechał za granice. Nie odbierał moich telefonów, ponieważ nie wiedział jak zareaguję na taką wiadomość a bał mi się przyznać. Detektyw dowiedział się wszystkiego i nawet dostałam od niego numer kontaktowy do Artura. Nie dzwoniłam jeszcze do niego, ale planuję to zrobić niebawem.

Dobrze, że sprawa się rozwiązała w taki sposób. Zadzwoniłam do Artura i wyjaśniliśmy sobie wszystko. Pod koniec roku wrócił do Tarnowa i poznałam jego dziewczynę. Zaprzyjaźniłyśmy się i utrzymujemy stały kontakt. Ja również kogoś poznałam.

O Autorze: Paweł Kolarski