Miesiąc temu miałam remont kuchni. Wymieniłam sobie wszystkie meble a także sprzęty kuchenne. Od dawna zbierałam pieniądze żeby móc to zrobić. Cieszyłam się, że w końcu teraz moja kuchnia wygląda nowocześnie i ładnie.Wybrałam dosyć ciemne meble bo takie spodobały mi się najbardziej.

Zakup paska led

pasek ledA obiecałam sobie, że kupię sobie to co naprawdę mi się spodoba a nie to co będzie najbardziej praktyczne. Efekt końcowy podobał mi się bardzo. Zresztą chyba wszystkim, którzy mnie odwiedzili też. Jednak moja przyjaciółka, która jest zazwyczaj bardzo szczerą osobą powiedziała mi, że ona chociaż od dołu by jeden rząd mebli oświetliła. Jej zdaniem wyglądało by to lepiej. I gdy się nad tym zastanowiłam doszłam do wniosku, że ona ma racje. Powiedziała mi, że najlepszy byłby pasek led zamontowany gdzieś od spodu. Ja wiele rzeczy potrafię sama zrobić. Pojechałam więc do sklepu gdzie zazwyczaj kupuję jakieś sprawy budowlane. I tam na dziale oświetlenia znalazłam te paski. Zależało mi na tym żeby było to białe światło a nie na przykład żółte. Moim zdaniem tylko białe mogło dobrze wyglądać. Na szczęście w tym sklepie bardzo szybko znalazłam to o co mi chodziło. Paski te były w bardzo dobrych cenach. Spodziewałam się, że mogą kosztować dużo więcej. Gdy wróciłam do domu zaczęłam od razu montować ten pasek. Nie trwało to długo bo okazało się to być banalnie proste. Po zamontowaniu sprawdziłam czy wszystko działa. Pasek się świecił i pięknie oświetlał meble.

Teraz wyglądały one dużo lepiej. Teraz robię nawet tak, że wieczorem nie włączam światła tylko zostawiam włączony ten pasek led. Światło jakie on daje jest dla mnie w zupełności wystarczające. A do tego jest to rozwiązanie energooszczędne i tym samym urządzenie to nie pobiera dużo prądu.

O Autorze: Maria Jędrzejczyk