Wesele dla młodych jest szczególnym czasem. Przygotowania do ceremonii ale również całonocnej zabawy często zajmuje długie miesiące. Perfekcyjne panny młode dbają o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Napis love coraz częściej na stole młodych

napis love na wesele warszawaUdając się na różne uroczystości weselne można zauważyć, że wiele młodych stawia na niekonwencjonalne ozdoby stołów. Przeważnie starają się wybrać jeden kolor, który staje się motywem przewodnim. Wówczas to wszystko skupia się wokół niego. Co najczęściej można znaleźć na stole państwa młodych? Oczywiście kwiaty. Jest to nie tylko bukiet panny młodej, ale również girlnady wiszących kwiatów, które wyglądają jak wodospad. Coraz częściej można dostrzec również motywy z napisami. Dla przykładu napis love na wesele warszawa zyskuje na atrakcyjności, kiedy jest wykonany z drewna bądź dobrego tworzywa i idealnie swoim kolorem wpasowuje się w wystrój. W przypadku białych stołów bardzo dobrze wyglądają napisy w kolorach: czerwonym, beżowym, kremowym oraz wszelkich barwach pastelowych. Kwestią jest również to, aby napisy nie były zbyt duże. Fotograf czy kamerzysta skupiając się na parze młodej musi mieć do nich łatwy dostęp. Zbyt wielkie litery sprawiają, że twarze są przysłonięte, niewidoczne. Jedno, dwa zdjęcia wyglądać będą jeszcze artystycznie, jednak dziesięć z kolei już nie. Oprócz samego napisu love młode małżeństwa decydują się na napisy: pan i pani młoda, młodzi, państwo – umieszczają nazwisko. Wachlarz jest bardzo szeroki i ogranicza tylko wyobraźnia, poczucie estetyki bądź budżet.

Dzięki temu wiele gości może nie tylko zainspirować się ozdobami ale również podziwiać zorganizowanie wszystkiego, co w ogóle nie jest takie proste. Każdy, kto zaczyna przygotowywać wesele doskonale wie ile czasu trzeba poświęcić. 

O Autorze: Krzysztof Sikor