Zawodowo zajmuje się wszelkiego rodzaju szkoleniami z zakresu doradztwa biznesowego oraz marketingu i reklamy. W swojej pracy dużo podróżuję i często spędzam wile czasu w hotelach oraz innych wynajmowanych pomieszczeniach.

Wynajem apartamentu z widokiem na starówkę gdańską

apartamenty na starówce gdańskKolejna konferencja z moim udziałem miała odbyć się w pięknym, polskim mieście położonym nad samym morzem. Byłem niezwykle uradowany z tego powodu, bo powrót nad polskie morze zawsze jest wspaniały i bliski mojemu sercu. Postanowiłem zatem poszukać sobie lokum na czas konferencji. Jeżeli chodzi o apartamenty na starówce Gdańsk ma wiele do zaproponowania. Wśród bogatej oferty, wybrałem interesujący mnie apartament na trzy dni, opłaciłem pobyt i miałem pewność, że nocleg będzie na mnie czekał. Gdy przyjechałem na miejsce, od razu zacząłem podziwiać przepiękną panoramę miasta z mojego apartamentu, który znajdował się w samym centrum zabytkowej starówki. Pokój był duży i przestrzenny, urządzony na styl skandynawski, oszczędny w kolorach, co mi bardzo odpowiadało, gdyż nie lubię krzykliwych kolorów ani niepotrzebnych ozdób.  W pokoju znajdował się telewizor dobrej marki oraz zestaw wypoczynkowy, który po rozłożeniu zamieniał się w duże i wygodne łóżko. Apartament dodatkowo wyposażony został w bardzo funkcjonalny blat kuchenny razem z kuchenką indukcyjną oraz dużym zlewem, aby móc sobie przygotować posiłki. Szafki kuchenne oraz mała kuchnia była w naturalnych, białych odcieniach. Łazienka została wyposażona we wszystkie niezbędne akcesoria, więc od tego momentu mogłem w komfortowych warunkach wziąć prysznic oraz odpocząć na zestawie wypoczynkowym. Cały pobyt w apartamencie przebiegł bezproblemowo, a ja byłem bardzo zadowolony z miejsca, w którym się zatrzymałem.

Cieszę się, że coraz częściej w naszym kraju mogę znaleźć miejsca, które oferują nocleg w bardzo komfortowych warunkach. Po całym dniu pracy w delegacji, mogłem wrócić do wynajętego pokoju, w którym miałem możliwość przygotowania swojego własnego posiłku, a później świetnie wypocząłem i zregenerowałem siły.

O Autorze: Irena Sikor