Pięć lat temu założyłem firmę usługową. Realizowaliśmy zlecenia transportowe w różnych krajach europejskich. Niestety, zmieniające się przepisy regulujące niektóre ulgi i zobowiązania spowodowały, że od jakiegoś czasu poszukiwałem pomocnika w sprawach administracyjnych.

Zatrudnienie radcy prawnego z Sosnowca

radca prawny sosnowiecPostanowiłem zatrudnić do swojej siedziby profesjonalistę, który mógłby codziennie pomagać mi z różnego rodzaju dokumentacją. Jeśli potrzebny jest dobry radca prawny Sosnowiec z pewnością ma wiele do zaoferowania w tej kwestii. Na terenie miasta działa wielu doświadczonych radców, którzy dzielą się swoją wiedzą i skutecznie pomagają. Po jakimś czasie zatrudniłem w swojej firmie bardzo dobrego radcę, który już od pierwszego dnia pomagał mi w różnej dokumentacji. Mój nowy pracownik zajął się tworzeniem nowych umów z klientami krajowymi oraz zagranicznymi. Ponadto, reprezentował nasze interesy przed rozmaitymi instytucjami, aby wynegocjować jak najlepsze warunki współpracy, a jego obecność przy podpisywaniu dokumentacji zawsze była mile widziana. Dzięki jego profesjonalnym opiniom prawnym wielokrotnie uniknęliśmy wpadek oraz różnych zobowiązań finansowych, a jego wiedza i doświadczenie były bezcenne dla firmy. Opracował ponadto nowe regulaminy w firmie, dostosował obowiązujące normy do przepisów prawa, a jakość jego usług była bardzo ważna dla całej firmy. Byłem bardzo zadowolony z tego, że podjąłem współpracę z tak profesjonalnym i rzetelnym człowiekiem.

Dzięki temu, że zatrudniłem w swojej firmie pomoc zyskałem bardzo wiele dla wszystkich pracowników firmy. Pomoc fachowca pomogła nam uniknąć wielu kłopotów, a jego nieoceniona wiedza oraz umiejętności sprawiły, że firma cały czas się rozwija, a wszystko zmierza w dobrym kierunku.

O Autorze: Małgorzata Marciniak