Czy interesowałaś się kiedyś kosmetykami, które mogą zawierać naprawdę rewelacyjny skład, a przy tym mieć cenę, która nie zrujnuje twojego portfela? Firma Polny Warkocz to oferta dla tych z was, które cenią sobie właśnie te aspekty przy zakupie produktów do pielęgnacji ciała i twarzy.

Organiczne kosmetyki również polskie

kosmetyki polny warkoczMy Słowianie również potrafimy wytwarzać wysokiej jakości produkty i nie tylko pyszne ciasto, ale również kosmetyki bogate w organiczny skład. Na rynku polskim znajdziemy wiele interesujących firm zajmujących się tą dziedziną, jednak kosmetyki Polny Warkocz są jednymi z ciekawszych. Dlaczego? Otóż odpowiedź jest prosta. Ze względu na to, iż firma inspiruje się kulturą, wiedzą oraz dziedzictwem Słowian. Receptury są proste, lecz harmonijne i idealnie stworzone, abyś mogła cieszyć się użytkowaniem wartościowego produktu. Osoby, które tworzą linie kosmetyków tej firmy starają się, aby każdy kosmetyk współgrał ze sobą i tworzył perfekcyjną kompozycję, z której można wyciągnąć pełnię mocy. Polny Warkocz oferuje nam trzy kategorie swoich kosmetyków; mazidła, esencje i koncentraty. Mazidła to treściwe kremy o konsystencji lekkiej pianki, które po zetknięciu z naszą skórą przyjemnie się rozsmarowują. Z kolei esencje wykorzystywane są do wzbogacenia działania kremu, jak również oczyszczenia twarzy. I na końcu koncentraty będące olejkami myjącymi, które w kontakcie z wodą zmieniają się w łatwą do zmycia emulsję. Żyj w zgodzie z naturą i Polnym Warkoczem!

Linia kosmetyków Polnego Warkocza nie jest wielka, jednak ma w sobie idealne dla najwybredniejszej z nas składy. Korzystając z produktów organicznych na bazie słowiańskich praktyk naszych przodków mogli wyprodukować cenne kosmetyki, które mogą zaskoczyć cię już dzisiaj. 

O Autorze: rabartosz