Mój synek jest wielkim fanem ruchomych zabawek. Bardzo lubi przy tym zabawę na dworze. Zbliżały się jego urodziny. Zastanawialiśmy się z mężem, jaka zabawka będzie dla niego odpowiednia. Mąż powiedział, że ostatnio czytał o samochodzikach akumulatorowych dla dzieci. Stwierdziłam, że to jest bardzo dobry pomysł i taki samochodzik z pewnością spodoba się naszemu dziecku.

Zdecydowaliśmy się na autko terenowe z akumulatorem

auto terenowe na akumulatorUdaliśmy się do sklepu z zabawkami, gdzie mieliśmy bardzo duży wybór takich zabawek. Okazało się, że to ostatnio bardzo popularne zabawki dla dzieci. Ostatecznie zdecydowaliśmy się kupić auto terenowe na akumulator. Autko terenowe miało bardzo dużo zalet, a do najważniejszych należał bardzo mocny i silny akumulator, którego nie trzeba było często ładować, co czyniło go energooszczędnym. Zwróciliśmy też uwagę na fakt, że samochodzik posiadał amortyzatory oraz stabilne, trwałe koła, które umożliwiały dziecku bezproblemowe pokonywanie przeszkód takich jak wysokie krawężniki czy małe schodki. Nie bez znaczenia był też fakt, że autko było bardzo bezpieczne ponieważ posiadało pilota, którym można go było zdalnie zatrzymać na wypadek gdyby dziecko odjechało od nas zbyt daleko. Wybrany przez nas samochodzik miał regulowane siedzisko i oparcie dzięki czemu można je było wyregulować tak, aby dzieciak bez problemu sięgnął pedałów i kierownicy.

Inna rzecz, że dzięki temu samochodzik starczył nam na kilka sezonów, ponieważ kiedy synek rósł po prostu zmienialiśmy regulację siedziska. Samochodzik okazał się bardzo trwały i wytrzymały. Był wykonany z solidnych metalowych elementów oraz posiadał duże, gumowe koła. Był też łatwy w utrzymaniu czystości. Po wyjęciu akumulatora można go było po prostu umyć pod prysznicem. Byłam zadowolona z tej zabawki.

 

O Autorze: dawidb