Jestem dosyć puszystą osobą i latem zawsze mam problemy w co powinienem się ubrać. Zależy mi przede wszystkim na wygodnym i przewiewnym ubraniu. Powiem szczerze, że najbardziej lubię koszulki polo. Uważam, że są bardzo wygodne, a przy tym nie opinają się na ciele i nie podkreślają mankamentów mojej urody. Ostatnio zrobiłem sobie przegląd szafy i uznałem, że przydałoby mi się kupić kilka takich koszulek. Te które miałem do tej pory były już stare i znoszone.

Potrzebowałem koszulek polo w rozmiarze XL

klasyczna koszulka polo - rozmiar XLUdałem się więc do sklepu z ubraniami dla puszystych w mojej ulubionej galerii handlowej w mieście. Bez problemu znalazłem tam takie ubranie jakiego potrzebowałem. Była to klasyczna koszulka polo – rozmiar XL, wykonana z miękkiego i delikatnego w dotyku, a przy tym niezwykle gładkiego materiału. Tkanina była w pełni naturalna, dlatego miałem pewność, że nie będę się w niej nadmiernie pocić, co było dla mnie bardzo ważne. Jeszcze ważniejsze było dla mnie to, że miała ona szeroki kołnierzyk, który można było rozpiąć nawet do połowy klatki piersiowej. Przy mojej wadze, to bardzo ważne, ponieważ z powodu nadciśnienia często „brakowało mi powietrza” i musiałem wtedy rozpinać delikatnie koszulę, żeby nie czuć dużego ucisku na płuca i czuć, że mogę swobodnie oddychać. Takie klasyczne koszulki polo były dostępne w tym sklepie w wielu wariantach kolorystycznych. Ja zdecydowałam się zakupić kilka w różnych kolorach, między innymi czerwoną, białą, klasyczną czarną i zieloną. Mogłem sobie pozwolić na takie duże zakupy, ponieważ produkt ten był dostępny w niskiej, promocyjnej cenie. Już wkrótce przekonałem się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Zakupione przeze mnie polówki były bardzo wygodne i praktyczne. Praktycznie w ogóle się w nich nie pociłem, a przy tym świetnie układały się na ciele. Wyglądałem w nich o wiele szczuplej niż w rzeczywistości.

Byłem z nich bardzo zadowolony i dobrze, że kupiłem od razu kilka, bowiem w innej sytuacji z pewnością musiałbym iść do sklepu drugi raz, żeby dokupić ich więcej. Najważniejsze dla mnie było to, że można je było prać i suszyć mechanicznie oraz nie wymagały prasowania, ponieważ bardzo nie lubię prasować. Z tego materiału również bez problemu można było doprać nawet tłuste plamy.

O Autorze: aniam