Od pewnego czasu całe dnie spędzam w domu przed komputerem. Z jednej strony wymagała od tego moja praca, z drugiej byłam po prostu leniwa i nie chciało mi się nigdzie wychodzić. Zauważyłam, że dosyć mocno mi się przez to przytyło. Nie mówiąc już o tym, że cierpiał na tym mój kręgosłup. W końcu powiedziałam – dosyć. Postanowiłam, że będę chodzić na basen kilka razy w tygodniu.

Kupno kostiumu kąpielowego idealnego na basen

kostium kąpielowy jednoczęściowy na basenKupiłam już sobie nawet karnet na dwadzieścia wejść. Teraz nie pozostało mi nic innego, jak się do tego odpowiednio przygotować. Przede wszystkim potrzebowałam kostiumu kąpielowego. Żeby nie tracić czasu, od razu udałam się do sklepu z odzieżą sportową. Znalazłam tam wiele strojów kąpielowych. Doszłam do wniosku, że dla mnie najlepszy będzie kostium kąpielowy jednoczęściowy na basen. Bez problemu znalazłam odpowiedni rozmiar i model na półce. Był to elegancki i przede wszystkim wygodny kostium wykonany z wysokojakościowego materiału, który idealnie przylegał do ciała. Miał on dodatkowo wzmocnione miseczki na piersi, dlatego miałam pewność, że nie będzie on prześwitywał nawet po nasiąknięciu niezbyt ciepłą wodą. Dużą jego zaletą były szerokie, regulowane ramiączka. Kostium był dostępny w wielu wariantach kolorystycznych. Ja zdecydowałam się na różowy. Ściągnęłam go z półki i udałam się do kasy. Na basen wybrałam się następnego dnia.

Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z nowo zakupionego kostiumu. Był wygodny i praktyczny, a także co było dla mnie równie ważne, bardzo szybko wysychał. Można go było prać w pralce i nawet po wielu praniach nie rozciągał się, a jego kolor nie wyblakł. Cieszę się, że udało mi się dostać taki solidny, jednoczęściowy kostium kąpielowy na basen w tak niskiej, atrakcyjnej cenie.

O Autorze: Janusz Wiśniewicz