Jakiś czas temu zainteresowałam się medytacją i sztuką samodzielnej relaksacji. Bardzo mi się to spodobało. Aktualnie byłam na etapie, gdzie szukałam informacji na temat tego, jak mocniej zgłębić się w sobie i lepiej skupić się na medytacji, jednocześnie „odrywając się” od spraw przyziemnych. Z jednego z magazynów poświęconych medytacji dowiedziałam się o misach tybetańskich.

Poszukiwania dużej misy tybetańskiej w dobrej cenie

duże misy tybetańskieZ tego co przeczytałam, misy tybetańskie były swoistymi instrumentami muzycznymi, które pozwalały lepiej skupić się i skoncentrować na medytacji lub jodze, w zależności od tego, do jakich ćwiczeń były wykorzystywane. Zdecydowałam się zakupić duże misy tybetańskie, które były najbardziej polecane. Z artykułu, który przeczytałam na ich temat dowiedziałam się, gdzie można je kupić. Udałam się w miejsce, które były polecane. W sklepie przekonałam się, że są one dostępne w bardzo niskiej, atrakcyjnej cenie, przez co od razu zapragnęłam je mieć. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że są to ręcznie robione misy, wykonane z mocnego i trwałego stopu brązu. Z pewnością będą mi one służyć przez co najmniej kilka nawet, jeśli będę je codziennie używać. Zdecydowałam się od razu zakupić komplet kilku takich mis oraz pałeczek i pierścieni, za pomocą których wprawia się misy w drżenie. Całość zapakowana była w elegancki, solidny futerał.

Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Korzystanie z tych mis pozwoliło mi lepiej wdrożyć się w praktykę medytacyjną. Zaczęłam również uprawiać jogę, a dźwięk wydawany przez misy przypominał mi o odpowiednim oddychaniu oraz utrzymywaniu prostej postawy ciała. Jestem bardzo zadowolona z zakupionych produktów, a szczególnie z niskiej ceny i wysokiej jakości.

O Autorze: Janusz Wiśniewicz