Już niedługo moja przyjaciółka miała wyjść za mąż. Ja miałam być jej świadkową, dlatego musiałam ładnie wyglądać na tej uroczystości. Byłam właśnie na etapie doboru odpowiedniej biżuterii do mojej sukienki. W związku z tym, że sukienka miała bardzo duży dekolt, zdecydowałam się założyć do niej jakiś piękny naszyjnik. Na co dzień nie chodzę w biżuterii, dlatego nie miałam w domu nic odpowiedniego.

Wybrałam piękny naszyjnik ze złota

naszyjnik celebrytka złoty - próba 585Musiałam więc udać się do jubilera. Na szczęście blisko mojego miejsca zamieszkania znajdował się zaufany jubiler, u którego można było dostać naprawdę piękną biżuterię. Kupowałam tam nie raz i zawsze byłam bardzo zadowolona. Tym razem udałam się do niego i poprosiłam o piękny naszyjnik celebrytka złoty – próba 585 najbardziej mnie interesowała, ale nadmieniłam, że jestem otwarta na różne propozycje. Jubiler pokazał mi kilka oryginalnych i unikatowych naszyjników, które powinny pasować do mojej sukienki weselne, z których jeden szczególnie mi się spodobał i zdecydowałam się go przymierzyć. Muszę przyznać, że wyglądał naprawdę okazale. Tak jak chciałam, był on wykonany ze złota o próbie 585, a jego cena była stosunkowo niska, przystępna. Szczególnie biorąc pod uwagę wysoką jakość wykonania tego łańcuszka. Najważniejsze było dla mnie jednak to, że miał wygodne zapięcie i nie był zbyt długi.

Jestem bardzo zadowolona z dokonanego zakupu. Naszyjnik służył mi nie tylko podczas ślubu i wesela przyjaciółki, ale także podczas innych uroczystości. Okazał się solidny i naprawdę uniwersalny. Najładniejsze na tym cienkim i delikatnym łańcuszku jest zdobienie, które bardzo ładnie się prezentuje i sprawia, że tego typu biżuteria pasuje do wielu różnych stylizacji. Udało mi się dostać naprawdę piękny naszyjnik w dobrej cenie.

O Autorze: aniam