Razem z żoną zdecydowaliśmy się pojechać na wakacje z naszymi dziećmi. Nie chcieliśmy korzystać z komunikacji publicznej w tym celu, ponieważ takie przejazdy były dla nas bardzo uciążliwe i mało wygodne. Jednakże nie posiadaliśmy zbyt dużo miejsca w naszym samochodzie i był on za mały na taką podróż jaką sobie zaplanowaliśmy. W końcu doszedłem do wniosku, że jedynym rozwiązaniem, jakie nas zadowoli będzie wynajem vana na czas wakacji i naszego urlopu.

Udało mi się tanio wynająć vana

konkurencyjny wynajem vanów w BydgoszczyDo tej pory nigdy nie wynajmowaliśmy samochodu osobowego, dlatego nie mieliśmy pojęcia, gdzie możemy szukać odpowiedniej dla nas oferty. Koleżanka z pracy mojej żony, poleciła nam jednakże, bardzo dobrą wypożyczalnię. Oferowali tam konkurencyjny wynajem vanów w Bydgoszczy, a także dużą flotę samochodów do wyboru, dlatego z pewnością znajdziemy tam vana odpowiedniego do naszych potrzeb. Najważniejsze jest to, że mają tam bardzo niskie, przystępne ceny za dobę wynajmu, a przy wynajmie długoterminowym cena dodatkowo spada. Nie tracąc czasu, od razu zdecydowaliśmy się tam zadzwonić i poprosiliśmy o ofertę. Okazało się, że w wybranym terminie, wypożyczalnia ta posiada bardzo dużą ilość takich aut na wynajem, dlatego bez problemu znaleźliśmy samochód odpowiedni do naszych potrzeb, tak jak twierdziła koleżanka z pracy żony. Wypożyczenie vana w tym miejscu niosło za sobą bardzo dużo zalet. Przede wszystkim to, że nie musieliśmy wpłacać kaucji zwrotnej, ale nie mniej istotny był dla mnie fakt, że w cenie za dobę wynajmu wliczone już było ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków. Dzięki temu doradca klienta nie próbował mi już wciskać dodatkowych opłat. Nie było również problemu z tym, żeby za wynajem zapłacić dopiero po odbiorze samochodu. To było dla mnie bardzo praktyczne i komfortowe rozwiązanie. W przystępnej cenie wynajęliśmy także dodatkowe wyposażenie do vana. 

Najbardziej zadowolony byłem jednak z tego, że firma ta oferowała darmowe podstawienie samochodu pod wskazany adres na terenie Bydgoszczy i najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musieliśmy jechać z rodziną z walizkami taksówką, żeby móc zapakować się do samochodu na miejscu. Byłem bardzo zadowolony z tego konkurencyjnego wynajmu vanów. Auto było zadbane i podczas wakacji mogłem liczyć na pomoc pracowników firmy.

O Autorze: Wiesław Bucik