pogotowie hydrauliczne

Z wykształcenia jestem hydraulikiem, jednak moje plany życiowe tak się potoczyły, że mogę w ten sposób tylko dorabiać. W mojej rodzinie to tradycja. Dziadek hydraulik, tata też, to i przyszedł czas na mnie. Wcale z tego powodu nie ubolewam.

Moje pogotowie hydrauliczne pomoże w Bydgoszczy

pogotowie hydraulicznePraca znośna, jednak wolę robić to, co naprawdę lubię. Na brak pracy narzekać nie można, usługi hydrauliczne wciąż są bardzo pożądane. Cały czas w domach coś się psuje. Często mam zgłoszenia do domów, gdzie mieszkają tylko kobiety. Sprawa jasna – mało która kobieta poradzi sobie z hydraulicznymi potyczkami. Zazwyczaj trafiam na proste usterki, które dożo wysiłku i pracy umysłowej nie potrzebują. Trafia się czasem trudniejsza praca, przynajmniej wtedy czuję, że coś się w końcu dzieje. Bywa tak, że głosach ludzi dzwoniących zgłosić usterkę, słychać przerażenie. Zazwyczaj dzieje się tak, gdy woda pod wysokim ciśnieniem robi na ludziach wrażenie czegoś niebezpiecznego. Nie bez powodu w ogłoszeniach czytamy: pogotowie hydrauliczne w Bydgoszczy, pomoc hydrauliczna itp. Miasto w jakim działam to Bydgoszcz. Konkurencja tutaj spora. Miasto coraz bardziej nowoczesne, coraz więcej inwestycji, nowe budynki i miejsca przeznaczone do wypoczynku. Hotele zazwyczaj mają podpisywane umowy z firmami, które w ofercie mają usługi hydrauliczne, jednak są też hostele, w których różni klienci różnie dbają o nie swoje chwilowe pomieszczenia. W takich miejscach mam sporo zgłoszeń.

Nigdy nie zapomnę jak zaraz po świętach Bożego Narodzenia, pojechałem na akcje do starej kamienicy. Tam na miejscu woda wylewała się z toalety. Okazało się, że gospodyni domu spuszczała w muszli klozetowej łby karpi. Ciekawa sytuacja.

O Autorze: Maria Jędrzejczyk