Dozowniki do dezynfekcji  zapewniają pełną sterylność, będąc zarazem bardzo wygodnymi i intuicyjnymi urządzeniami. Posiadają czujnik ruchu, przez co szybko rozpoznają dłonie i automatycznie rozprowadzają równomiernie środek do dezynfekcji.

Zalety dozowników dezynfekujących

dozownik do płynu dezynfekcyjnegoAutomatyczne dozowniki do dezynfekcji rąk  wyróżnia  się przede wszystkim wykonaniem z solidnej metalowej konstrukcji oraz znaczna mobilność. Dzięki zastosowaniu zasilania z baterii możemy ustawić dozownik do płynu dezynfekcyjnego praktycznie w dowolnym miejscu jakie obierzemy. Niemniej jednak istnieje możliwość podpięcia dozownika na płyn dezynfekujący również z wykorzystaniem gniazdka sieciowego. Automatyczny dozownik do dezynfekcji rąk  obejmuje  roczna gwarancja, a także serwis na terenie całego kraju. Dzięki temu, każdy klient ma gwarancję iż dokonał właściwego wyboru. Pamiętajmy, że automatyczne dozowniki do dezynfekcji rąk, to urządzenia najwyższej jakości, przez co działają niezawodnie, a w dodatku wykazują największą higienę. Bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk najczęściej ustawiany jest pomieszczeniach takich jak sklepy, placówki oświatowe, urzędy, stacje paliw czy tez punkty handlowe. Spora ilość modeli posiada możliwość montażu butelki 20L ze środkiem do dezynfekcji. W wyniku tego może przez dłuższy czas obsługiwać rzesze osób bez potrzeby uzupełniania czynnika dezynfekującego.  Dozowniki do rąk to bardzo higieniczne i praktyczne urządzenia. 

Komfortowe użytkowanie praktycznie z każdej strony urządzenia ułatwia dezynfekcję, a czujnik zbliżeniowy zapewnia higieniczne korzystanie nawet przez spore grupy ludzi. Wielu producentów proponuje wyjątkowo praktyczne dozowniki do płynu dezynfekującego, które świetnie sprawdzają się w miejscach publicznych.

O Autorze: Paweł Kolarski