Rozmowa przez telefon w trakcie prowadzenia samochodu jest bardzo niebezpieczna i można za nią dostać spory mandat. Lepiej nie ryzykować i zaopatrzyć się w specjalny uchwyt, który umożliwia trzymanie telefonu w optymalnej pozycji.

Gdzie montuje się uchwyty samochodowe?

uchwyt samochodowy foreverKażdego roku na drogach dochodzi do tysięcy wypadków spowodowanych prowadzeniem rozmowy w trakcie jazdy.To spowodowało, że na rynku zaczęły się pojawiać na rynku specjalne uchwyty, które pozwalały na prowadzenie bezpiecznej i komfortowej rozmowy podczas prowadzenia pojazdu. Jednym z najlepszych jest uchwyt samochodowy Forever, który montuje się na szybie. Jest to jeden z najtańszych, ale też najpopularniejszych uchwytów, które stosuje prawie co trzeci kierowca. Jest on wyposażony w stopkę, na której spodzie znajduje się mocna przyssawka, które pozwala na mocny i stabilny montaż na szybie. Można go zamontować na środku przedniej szyby lub z boku od strony kierowcy, aby można było bez problemu prowadzić samochód i rozmowę telefoniczną. Płytka, w której umieszcza się telefon, posiada dwie małe łapki na dole oraz po jednej z każdej strony, w celu mocnego przytrzymania aparatu. Wewnątrz mają umieszczone sprężyny, które w naturalny sposób zaciskają się na obudowie telefonu, a dzięki gumowym elementom, nie dojdzie do jej porysowania. Uchwyt samochodowy jest uniwersalny i jest w stanie pomieści dowolny model telefonu o szerokości od pięciu do ośmiu i pół centymetra. Jest przede wszystkim lekki, dzięki wykonaniu z trwałego plastiku.

Posiadanie takiego uchwytu samochodowego powoduje, że rozmowa przez telefon jest bezpieczna i co najważniejsze nie zajmuje nam rąk. Wystarczy jedynie odebrać połączenie i włączyć głosik, aby można było swobodnie prowadzić rozmowę bez zakłóceń.

O Autorze: Tadeusz Walczak