Zbliżają się kolejne urodziny mojego taty i jestem załamana, ponieważ nie wiem co mu kupić. Chciałabym, żeby prezent był praktyczny i mu się przydał. Zapewne od znajomych i rodziny podostaje jakieś alkohole oraz perfumy, więc córka raczej powinna wymyślić coś lepszego. Zresztą ja sama lubię przemyślane prezenty.

Niewidzialna ochrona na deszcz

niewidzialna wycieraczkaPrzeglądając internet postawiłam na akcesoria potrzebne do samochodu. Mój tata bardzo dba o swoje auto, więc pomyślałam, że przyda mu się jakiś fajny pakiet. Szczególnie zaintrygowała mnie niewidzialna wycieraczka. Powiem szczerze, że pierwszy raz coś takiego widziałam. Okazuje się, że jest to specjalna powłoka, którą nakłada się na szybie. Niewidzialna wycieraczka zwiększa widoczność podczas deszczu nawet w przypadku, kiedy jest ulewa i zwykłe wycieraczki nie nadążają. Postanowiłam jeszcze sprawdzić czy nie jest to szkodliwe dla szyb w samochodzie, ale okazje się, że bez problemu można ją stosować. Koszty takiej aplikacji są dość niewielkie, dlatego niewidzialna wycieraczka znalazła się w pakiecie z myciem samochodu. W końcu skoro już będzie super wycieraczka to fajnie, żeby było też czyste auto. Mój tata się na pewno ucieszy. Lubi takie bajery, dzięki którym jego samochód błyszczy i dobrze się sprawuje. Sama opcja jest bardzo fajna i zastanawiam się nad taką aplikacją również do mojego samochodu. Najpierw jednak sprawdzę jak sprawuje się to u taty.

Prezent zapakowany w ozdobną kopertę. Przygotowałam jeszcze własnoręcznie robione drzewko z cukierków, żeby tak ładnie wyglądało. Impreza zaplanowana jest na sobotę i to w jakiejś knajpie. Boję się pomyśleć co mój tata zorganizuje na swój jubileusz, który ma za dwa lata. Mam nadzieję, że prezent się mu spodoba i wykorzysta go w wyznaczonym przez kupon czasie.

 

O Autorze: Irena Sikor