Jestem jednym z największych przedsiębiorców w naszym województwie i posiadam w kilku miastach swoje sklepy. Współpracuję z wieloma producentami, którzy bardzo często podsyłają mi do sprawdzenia swoje nowe produkty i decyduję wtedy, czy będę je sprzedawał.

Każdy kocyk dla niemowląt był bardzo miękki i ciepły

miękki kocyki dla niemowląt minkyGłównym odbiorcą u mnie są żłobki, dlatego dbam, aby asortyment dla najmłodszych był najwyższej jakości. Jeden z moich dostawców przysłał do mnie swój nowy miękki kocyki dla niemowląt minky, żeby mógł go sprawdzić i zdecydować czy chcę wdrożyć do sprzedaży. Najlepszym testerem jest mój syn, ponieważ ma kilka miesięcy i postanowiłem sprawdzić, czy spodoba mu się ten miękki kocyki dla niemowląt minky. W domu mały spał jak przyszedłem i dałem kocyk żonie. Od razu zauważyła, że jest bardzo dobrej jakości i zapytała czy mam go w swoich sklepach. Opowiedziałem jej historię tego kocyka i uznała, że nie powonieniem się w ogóle zastanawiać nad jego wdrożeniem. Kiedy mały się obudził to żona go nakarmiła i otuliła kocykiem. Widziałem, że młodemu jest bardzo przyjemnie, ale tak na prawdę to opinia żony była już wystarczająca. Nie czekałem do następnego dnia tylko od razu zadzwoniłem do producenta i zamówiłem mnóstwo tych kocyków. Chcę je wprowadzić do sprzedaży we wszystkich sklepach, dlatego musi być ich tak duża ilość. Producent od razu wiedział, że się zdecyduję, ponieważ każdy jego odbiorca tak zrobił. To jest jego nowy miękki kocyki dla niemowląt minky, który jest testowany przez najlepszych specjalistów.

Sprzedaż jest bardzo dobra i ludzie zachwalają te towary. Codziennie dostaję raporty ze sprzedaży z każdego sklepu i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. To była świetna decyzja a żona jak zwykle miała rację.

O Autorze: Marianna Kaczmarek