Nasz zakład zajmuje się produkcją cukierków różnego rodzaju. Produkujemy takie, które sprzedajemy pod swoja nazwą lub takie które mają inne logo niż nasze. Te drugie produkujemy na zamówienie innych firm. Chcą mieć one swoje cukierki na których będzie ich logo. Te firmy wcale nie zajmują się sprzedażą cukierków.

Logo firmy na cukierkach 

cukierki z logo dla firmRaczej te firmy trzymają te cukierki w sekretariacie, rozdają swoim kontrahentom, nawet hotele u nas je zamawiają, kładąc je na przykład na poduszkach hotelowych w pokoju. Klienci tego typu oprócz swojego znaku na opakowaniu cukierka, chcą też aby był on na samym cukierku. Aby to zrobić potrzebujemy specjalnych matryc, które musimy wytworzyć podczas produkcji cukierków. Nie jest to kosztowne, zresztą za to i tak płaci nasz klient. Na samym opakowaniu można zmieścić logo firmy, jej nazwę oraz trzeba podać skald cukierka. Ale już na samym cukierku to zmieści się tylko logo. Zresztą więcej nie potrzeba. Tak będzie wyglądać bardziej estetycznie. Cukierki z logo dla firm produkowane są w osobnej hali, tak by przypadkiem nie pomylić produkcji i czasami nie wysłać gdzieś cukierki tam gdzie nie powinny trafić. Również mamy do tych zamówień osobny magazyn i transport. W ostatnim czasie najwięcej zamówień na te cukierki z logo firm mieliśmy od prywatnych przedsiębiorców.  Staje się to coraz bardziej modne wśród przedsiębiorców. A przez to promują własną firmę. Trzeba mieć jeszcze na uwadze fakt, że firmy te zamawiają u nas konkretne smaki, a zdarza się nawet, że niektórych smaków u nas nie ma a oni go chcą. Ale to nie stoi na przeszkodzie, ponieważ dla nas nie ma problemu w wypeodukowaniu nowego smaku. W końcu jesteśmy fabryką produkującą cukierki. 

Do naszej fabryki cukierków spływają z całego kraju zamówienia na cukierki, ale dla firm, które wykorzystują nie do celów komercyjnych, ale reklamowych. Koniecznie chcą aby na tych cukierkach znajdowało się ich logo. Musi być ono zarówno na opakowaniu jak i na samym cukierku. Takich zamówień napływa do nas coraz więcej i bardzo się z tego cieszymy. 

O Autorze: Edward Mokry