Pilnie poszukuję prawnika, który specjalizuje się w prawie spadkowym. Miesiąc temu zmarła moja mama i pozostawiła bardzo dziwny testament. Z treści tego testamentu wynika, że zostałam praktycznie wydziedziczona, bo otrzymałam tylko zepsuty samochód, warty jakieś dwa tysiące złotych. To nieprawdopodobne, że mama mogłaby w ten sposób postąpić, przepisując mi tylko to auto.

Wybitny specjalista od prawa spadkowego

doradztwo prawne w GdyniUważam, że mama musiała działać pod wpływem jakiś środków odurzających albo groby, kiedy sporządzała ten testament. Będę dążyć do tego, aby ten testament unieważnić, dlatego jeszcze dzisiaj znajdę najlepszego prawnika w mieście, który mi w tym pomoże. Jak do tej pory, nie korzystałam z usług prawnych, więc nie mam pojęcia, gdzie szukać wybitnych adwokatów. Zdecydowałam, że wejdę na forum internetowe i poczytam opinie byłych klientów dotyczące jakości świadczonych usług prawnych. Jak się okazuje, jeśli chodzi o doradztwo prawne w Gdyni, to stoi ono na bardzo wysokim poziomie. W Gdyni prosperuje aż piętnaście znanych kancelarii adwokackich, o czym nie miałam wcześniej pojęcia. Szczególnie polecany przez byłych klientów jest pewien adwokat, który ma swoja kancelarię niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Wiem, gdzie ona się znajduje, dlatego wybiorę się tam dzisiaj, aby umówić się na jak najszybsze spotkanie. Zależy mi na czasie, bo siostra otrzymała w spadku dom i zapewne zechce mnie z niego wyrzucić.

Na wszelki wypadek, wezmę ze sobą ksero tego testamentu, bo może prawnik od razu mnie przyjmie. Nie poradziłabym sobie sama z tym problemem, bo nie znam się na prawie. Przeczytałam, że podważenie testamentu jest niezwykle trudne i muszę mieć mocne argumenty stanowiące o tym, że mama działała nieświadomie albo było zastraszona.

O Autorze: dawidb