Moja kuzynka nie tak dawno temu wyszła za mąż. Cała rodzina bardzo ucieszyła się z tej wiadomości o ślubie. Chyba jesteśmy po prostu rodziną, która bardzo lubi się bawić na tego typu imprezach. widziałam, że to wesele było zaplanowane z dużym rozmachem także byłam ciekawa jak to wszystko będzie wyglądało.

Zdjęcia ze ślubu kuzynki

zdjęcia ślubne wykonywane we WrocławiuKuzynka opowiadała mi o tym, że na pewno z tego wesela będą dobre zdjęcia. Bardzo jej na tym zależało o ich przyszły dom miał być udekorowany takimi właśnie artystycznymi zdjęciami ze ślubu zamiast wiszących obrazów na ścianach. Te zdjęcia ślubne wykonywane we Wrocławiu są podobno bardzo dobre. Kuzynka zatrudniła najlepszego z możliwych fotografów. Musiała już dwa lata wcześniej zarezerwować termin. Jednak na szczęście się udało. Mimo tego, że jest to fotograf chyba najlepszy w mieście to jednak nie jest do tego drogi. Cena za sesję zrobioną przez niego jest bowiem porównywalna do ceny u innych profesjonalistów. Widziałam już na ślubie w kościele, że fotograf ten miał naprawdę bardzo dobry aparat. Chyba jeszcze takiego nie widziałam nigdy. Musiał kosztować na pewno sporo pieniędzy. Przez całe wesele również robił naprawdę dużo zdjęć. Nie widziałam żeby miał jakąś chwilę odpoczynku. Po weselu nie mogłam doczekać się kiedy kuzynka zaprosi mnie na oglądanie zdjęć ze ślubu. Wiedziałam bowiem, że na wielu zdjęciach jestem ja też. Po jakiś dwóch tygodniach zadzwoniła do mnie, że ma zdjęcia i że są piękne.

Od razu pojechałam do niej. Byłam pewnie podobnie podekscytowana co ona gdy oglądałam te zdjęcia. Wyszły naprawdę rewelacyjnie. Jeszcze nigdy do tej pory ni widziałam tak dobrej fotografii ślubnej. Kuzynka jako panna młoda na zdjęciach wyszła pięknie. Jem mąż zresztą też. Te zdjęcia mogłyby się ukazać w jakimś magazynie branżowym.

O Autorze: Tadeusz Walczak