Zatrudnił mnie właściciel zakładu kamieniarskiego. Ostatnio coś mu nie szło i postanowił wprowadzić coś nowego. Chciał, ażeby to były unikatowe rozwiązania, których nie posiada konkurencja. Przyjąłem to zlecenie, bo już kiedyś projektowałem nagrobki i wiedziałem, że dam radę.

Zaprojektowałem nagrobek z granitu europejskiego

nagrobki podwójne z granitu europejskiegoKlienta interesowały tylko nagrobki podwójne. Na takie właśnie jest największe zapotrzebowanie obecnie. Postanowiłem, że zaprojektuję dla niego nagrobki podwójne z granitu europejskiego, który jest bardzo dobrym materiałem do wyrobu. Jakość jego jest tak dobra, że sam materiał na pewno przyciągnie klientów do tego zakładu kamieniarskiego. Miałem sporo czasu, ażeby zaprojektować te nagrobki podwójne z granitu europejskiego i postanowiłem dokończyć zaległe zlecenia. Dopiero potem zabrałem się do działania. Miałem sporo ciekawych pomysłów, które nadawały się do realizacji. Niektóre były bardzo odważne, ale to na takie postawiłem. Wszystko staje się coraz bardziej nowoczesne i ludzie także takich nagrobków dla swoich bliskich poszukują. Wrzucę gotowe projekty na swoją stronę, żeby poznać opinie użytkowników. Zawsze tak postępuję, ponieważ obiektywna ocena jest mi bardzo pomocna przy projektowaniu. Wykonałem dla klienta dwa nagrobki podwójne z granitu europejskiego i postanowiłem mu je przedstawić. Pojechałem do jego zakładu kamieniarskiego. To bardzo zajęty człowiek i nie chciałem, żeby się do mnie fatygował. Ja miałem dużo więcej wolnego czasu i mogłem sobie na to pozwolić.

Moje projekty bardzo mu się spodobały i od razu poprosił, żebym zajął się resztą. Pracowników zaangażował do produkcji i zapłacił mi za pracę. Teraz mam również zająć się pojedynczymi nagrobkami i nawet zaoferował mi stałą współprace.

O Autorze: Zbigniew Kowal