Od czasu kiedy urodziłam dziecko zakochałam się w ubrankach dla dzieci i pozostałych tekstyliach. Wszystkie są takie piękne, kolorowe, że większość młodych mam kupuje je z przyjemnością. Czasami naprawdę trudno jest mi się powstrzymać przed zakupem nowych sztuk.

Nowe wzory ubranek dla dzieci

ubranka dziecięceTemat spodobał mi się do tego stopnia, że postanowiłam związać swoją karierę właśnie z branżą ubranek i dodatków dla dzieci. Z uwagi na to, że szyć nie potrafię muszę znaleźć sobie inne stanowisko. W mojej miejscowości swój zakład prowadzi producent ciuszków dla dzieci i akurat potrzebuje pracownika. Postanowiłam skorzystać z okazji i się zatrudniłam – będę projektowała ubranka dziecięce. Jest to dla mnie wymarzona praca. Będę miała możliwość wdrażania swoich pomysłów na ciuszki dla dzieci. Jako młoda mama dobrze wiem jakie modele ciuszków sprawdzają się najlepiej w codziennym życiu. Na początek postanowiłam stworzyć linię ciuszków dla noworodków – chłopca i dziewczynki. Do swoich projektów będę wykorzystywałam tylko materiały najlepszej jakości bo wiem jakie to jest ważne dla wszystkich mam. Zaprojektowałam wygodnie zakładane body na krótki oraz długi rękaw do tego śpiochy, półśpiochy lub spodnie oraz kaftanik. Każdy skomponuje zestaw odpowiedni dla siebie. Do kompletu będzie czapeczka, chustka oraz skarpetki. Będzie to idealny wybór na zestaw wyjściowy ze szpitala. Mój projekt bardzo spodobał się właścicielowi i postanowił, że wcieli go w życie.

Mam nadzieję, że przypadnie do gustu również młodym rodzicom. Teraz zaczynam projektować ciuszki na rozmiar osiemdziesiąty do dziewięćdziesiątego ósmego. Z uwagi na to, że sama miałam problem ze znalezieniem bodziaków dla tych rozmiarów postanowiłam, że w mojej kolekcji znajdzie się ich kilka wzorów. Mam najlepszą pracę na świecie.

O Autorze: Małgorzata Marciniak