Jeżeli chodzi o moją urodę to nie mam sobie zbyt wiele do zarzucenia. Nie podobają mi się tylko moje policzki, które zdecydowanie wymagają powiększenia. Postanowiłam odłożyć sobie pieniądze na ten zabieg i trzymałam się skrupulatnie tego planu.

Wykonałam powiększenie policzków w Katowicach

powiększanie policzków wykonywane w KatowicachWiem, że dostępne jest powiększanie policzków wykonywane w Katowicach i robi to bardzo znana klinika. Jak uzbieram odpowiednią ilość pieniędzy to tam pojadę. Czytałam dużo na ten temat i jestem ostatecznie zdecydowana. Oczywiście mój partner uważa, że ma takiej konieczności, ale to jest problem, z którym zmagam się całe życie i chce się go ostatecznie pozbyć. Kiedy już wreszcie udało mi się uzbierać niezbędną kwotę to zadzwoniłam do tej kliniki. Zapisałam się na powiększanie policzków wykonywane w Katowicach i wzięłam na ten czas urlop. Pojechałam tam na spotkanie, aby specjalista mógł ocenić czy nadaję się na ten zabieg. Na miejscu byłam nieco zdenerwowana, ponieważ bałam się, że nie będę się kwalifikowała a to tylko wymysł mojej wyobraźni. Na szczęście trafiłam na bardzo porządnego człowieka, który powiedział, że mogę jak najbardziej mieć powiększanie policzków wykonywane w Katowicach i poinformował mnie o szczegółach tego zabiegu. Muszę wcześniej jeszcze zrobić kilka badań a sam zabieg będzie wykonywany pod narkozą. Niczego się nie boję i wiem, że jestem w dobrych rękach. Na pewno po zabiegu będę wyglądała dużo lepiej i nabiorę pewności siebie. W dniu zabiegu pojechała ze mną siostra, żeby mnie wspierać.

Samego zabiegu zupełnie nie pamiętam. Do siebie doszłam po jakimś czasie i teraz wyglądam po prostu pięknie. Mój partner przyznał, że to była bardzo korzystna dla mojej urody decyzja i cieszy się, że teraz jestem w końcu zadowolona.

O Autorze: Wiesław Bucik