Pewnego dnia dotarła do mnie wiadomość, że mój dom został zalany z powodu ogromnej powodzi w moim regionie. Na początku byłam załamana. Na szczęście służby porządkowe szybko uporały się z problemem i zabezpieczyły okolicę aby nie doszło do ponownej sytuacji.

Szukałam tanich blatów kuchennych 

blaty kuchenne lublinJednak pozostał pewien problem. Mój dom był częściowo zalany. Musiałam zainwestować w osuszanie swojego budynku. Na dodatek wiedziałam, że czeka mnie remont całej kuchni. Stare meble nadawały się do niczego i musiałam zainwestować w całkiem nowe wyposażenie. Na początku znalazłam dosyć tanie blaty kuchenne lublin. Producent stworzył specjalną i trochę tańszą ofertę dla osób pokrzywdzonych w powodzi. Wiedziałam, że muszę z niej skorzystać. Na szczęście blaty, które kupiłam były z bardzo dobrego materiału. Na dodatek dokładne wykonanie przykuwało moją uwagę co do wybranego produktu. Dzięki temu moje meble kuchenne pomimo powodzi miały być na bardzo wysokim poziomie. Bardzo cieszyłam się z tego powodu, ponieważ czekał mnie jeszcze częściowy remont łazienki. Inne pomieszczenia nie były zalane. Te dwa ucierpiały najbardziej. Na szczęście część kosztów remontu miało pokryć wykupione przeze mnie solidne ubezpieczenie. Cieszyłam się, że chociaż to będzie dla naszej rodziny ułatwieniem. Blaty oraz szafki kuchenne zostały przywiezione w przeciągu kilku dni i zamontowane na koszt firmy. Cieszyłam się, że wszystko tak sprawnie poszło i mogę zajmować się odnawianiem łazienki. Ona była uszkodzona w znacznie mniejszym stopniu niż kuchnia w której trzeba było wymieniać podłogę.

Jednak bardzo szybko uporaliśmy się ze wszystkimi pracami remontowymi i po zaledwie miesiącu mogliśmy wrócić do naszego codziennego życia. Jednak ta sytuacja nas bardzo dużo nauczyła i teraz będziemy bardziej ostrożni. 

O Autorze: Maria Jędrzejczyk