Interesuję się szeroko pojętą technologią oraz mechaniką samochodową. Co jakiś czas uczestniczę w warsztatach i szkoleniach o tej tematyce, żeby jeszcze lepiej orientować się w temacie. Ogólnie to pracuję w warsztacie samochodowym.

Nauka regeneracji turbin samochodowych

regeneracja turbin samochodowychDzięki temu mam możliwość jeszcze więcej się dowiedzieć. Moje szefostwo dba o to, abym uczył się ciągle nowych rzeczy. Wiadomo, że później moje umiejętności się przydadzą w warsztacie. Obecnie możliwa jest już regeneracja turbin samochodowych z moim udziałem. Na początku nie radziłem sobie z naprawą takich elementów. Teraz jednak zostałem już szczegółowo przeszkolony i nie mam z tym problemów. Cieszę się bardzo, że mogę coraz skuteczniej pomagać klientom, a poza tym moi szefowie mnie doceniają. Widzę, że chcą inwestować w mój rozwój i ufają mi, że zostanę w firmie. Myślę, że zostanę, bo jest mi tu naprawdę dobrze. Mogę się rozwijać w branży, która jest dla mnie odpowiednia. Pasjonuje mnie to, co robię i dlatego chce mi się rozwijać w tej branży. Gdybym nie czuł się dobrze w warsztacie, w którym pracuję, to poszedłbym do innego, w którym doceniono by moje starania. Nie ma jednak problemu. Ostatnio przeprowadzałem kolejną regenerację turbin w jakimś dość nowym samochodzie. Trochę miałem pietra czy nie namieszam czegoś w elektronice, ale wszystko szło dobrze i udało mi się. Starałem się nic nie dotykać przypadkiem, co mogłoby przez to ulec jakiemuś przemieszczeniu.

Nie będę tu pisał o poszczególnych częściach, bo i tak mało kto się zna na tym. Piszę ten wpis zaś dla wszystkich, a nie tylko dla fanów motoryzacji. Obecnie w sumie ta regeneracja turbin jest dla mnie chyba najciekawsza, bo jeszcze wiem, że nie jestem w tym perfekcyjny, a moim celem jest stanie się lepszym.

 

O Autorze: Małgorzata Marciniak