W końcu udało mi się poznać wspaniałą kobietę. Niestety, aby ją zdobyć, musiałem trochę podkoloryzować moje życie. Nie przesadziłem za bardzo, ale aż tak dobrze mi się nie powodzi, jak jej powiedziałem. Zastanawiałem się, jak wybrnąć z tej sytuacji.

Auto, by zdobyć kobiece względy

Samochody do wynajęcia ŚląskPrzyznam, że trochę przesadziłem, mówiąc, że mam świetne auto. Nie miałem samochodu wcale, od czasu, gdy mój stary rupieć się rozpadł, i nie było sensu go naprawiać. Problem był w tym, że miałem przyjechać po nią pod jej dom, i zabrać ją do restauracji. Czym bym po nią pojechał, rowerem? Zacząłem kombinować, i wyszukałem, że są samochody do wynajęcia Śląsk, nawet na dłuższy okres. To mnie podbudowało, bo już myślałem, że z naszej znajomości nici, a naprawdę mi na niej zależało. Wiem, że nie powinienem ściemniać o samochodzie, jednak klamka zapadła, słowo się rzekło. Pojechałem do wypożyczalni. Miałem ciężki orzech do zgryzienia, bo wybór był całkiem spory. Szukałem czegoś najlepszego, co na pewno zwróci jej uwagę. Podobno kobiety lubią auta czarne, białe, lub srebrne. Więc za takim się rozglądałem. W końcu znalazłem coś idealnego. Piękne białe autko, praktycznie dopiero niedawno wyszło z salonu. Wiedziałem, że trochę będę musiał za nie zapłacić, byłem na to gotowy. Jednak okazało się, że przy dłuższym okresie wynajmu, jak na przykład miesiąc, zapłacę o wiele mniej. Więc nie zastanawiałem się długo, i wypożyczyłem je. Blask nowego lakieru rzucał się w oczy już z daleka. Auto mknęło ulicami bez najmniejszych problemów. Komfort jazdy był niesamowity.

Mojej przyszłej partnerce auto również się spodobało, ale nie zrobiło na niej chyba aż takiego wrażenia. Może jednak źle ją oceniłem, i pieniądze nie miały dla niej znaczenia? W każdym razie pomysł z wypożyczeniem auta był niesamowity.

 

O Autorze: Małgorzata Marciniak