Brama automatyczna, jak każde urządzenie elektroniczne, może co jakiś czas wymagać wizyty serwisanta. Oczywiście mowa o sytuacjach rzadkich, ponieważ ten sprzęt nie jest zbyt skomplikowany technicznie. W Piasecznie jest bardzo dobry serwis, który szybko dojeżdża na miejsce ewentualnej naprawy. Zajmuje się on również konserwacją bram. Taką usługę warto raz do roku zamówić, aby brama mogła działać jak najdłużej.

Serwisowanie bramy automatycznej

serwis bram automatycznych w PiasecznieBramy automatyczne powinny być serwisowane co jakiś czas, chociażby dla celów konserwacyjnych. Serwis bram automatycznych w Piasecznie działa bardzo szybko i sprawnie. Po zamówieniu serwisanta trzeba poczekać na przyjazd. Jeśłi nie ma w tej chwili zleceń, będzie to około kwadransa. jednak zazwyczaj po zamówieniu nie czeka się dłużej niż jeden dzień, nawet jeśli jest masa zleceń. Serwisanci przyjadą i sprawdzą, czy jest jakaś usterka, która może powodować nieprawidłowości w działaniu bramy. Jeśli wina jest w przewodach, łożyskach lub mechanizmie hydraulicznym, zostanie to naprawione od razu. Nie ma raczej szans na to, że trzeba wymienić cały napęd. Do tego serwisanci mogą prowadzić prace polegające na konserwacji napędu specjalnymi środkami. Do tego dochodzi konserwacja wszystkich części ruchomych oraz szyny, na której porusza się taka brama. Jest to między innymi świetne zabezpieczenie przeciwko wilgoci.

Brama automatyczna od czasu do czau potrzebuje serwisu. jak widać, usługi, które są świadczone przez serwis mogą się przydać każdemu. Często będzie to wymiana drobnych części, których koszt nie będzie większy niż pięć złotych. Serwis ma zazwyczaj najbardziej typowe części przy sobie, dlatego nie trzeba niczego zamawiać. Bramę można często naprawić w ciągu piętnastu minut, dlatego nie będzie to zbyt droga usługa.

O Autorze: aniam