Okres dojrzewania nie był dla mnie zbyt łaskawy, ponieważ przez cały czas borykałam się z trądzikiem, który spędzał mi sen z powiek. Zakrywałam wszystko podkładem do twarzy, ale efekt był odwrotny, bo mój trądzik przez to był jeszcze bardziej widoczny. Potrzebowałam pomocy. 

Koniec problemów z trądzikiem dzięki skutecznemu leczeniu

leczenie trądziku w SzczecinieMoja koleżanka swego czasu miałam takie same problemy jak ja, ale ostatnio wyglądała ładnie. Miała gładką twarz i ani śladu po trądziku. Nawet jej żadna blizna nie została. Postanowiłam zapytać ją jak sobie z tym poradziła, bo ja już miałam dość stosowania tych nieskutecznych kremów. Joasia, moja koleżanka zdecydowała się na leczenie trądziku w Szczecinie w jednej z najlepszych klinik medycznych. Powiedziała, że był tam dermatolog, który zlecił szereg badań, dzięki którym dowiedziała się jaki rodzaj trądzika miała. Poza antybiotykami, które okazały się skuteczne otrzymała też dietę. Podobno rodzaj spożywanego pokarmu miał znaczny wpływ na trądzik. W domu poprosiłam mamę, żeby zabrała mnie do tego dermatologa na leczenie. Chciałam ładnie wyglądać jak moje koleżanki i zależało mi na tym. Mimo, iż była to prywatna klinika mama się zgodziła, bo sama widziała jakie problemy miałam z tym trądzikiem. Na wizytę pojechała razem ze mną. W gabinecie lekarz uważnie przyjrzał się mojej twarzy i od razu wiedział, że jest to trądzik młodzieńczy i łatwo się go pozbędę. Dermatolog zapisał mi antybiotyki oraz maść, którą miałam stosować dwa razy dziennie.

Dzięki wizycie w tej klinice moje problemy z trądzikiem przestały istnieć. Został on skutecznie wyleczony i w końcu wyglądałam pięknie. Chętniej przeglądałam się w lustrze i zaczęłam o siebie dbać. Nawet znalazłam sobie chłopaka, któremu bardzo się podobałam.

Więcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl

O Autorze: Marianna Kaczmarek