Baterie czasowe w naszych umywalkach są to inaczej baterie dotykowe. Dotychczas było to najpopularniejsze rozwiązanie dla dla obiektów publicznych takich jak galerie handlowe lub dworce. To znaczy wszędzie tam, gdzie z łazienki każdego dnia może korzystać bardzo duża liczba ludzi.

Bezdotykowe baterie w łazience

baterie umywalkowe czasoweMinimalizuje to koszty zużycia wody, zatem jest bardzo ekologiczne i oszczędne. Według badań osób, które zainstalowały w swoim przedsiębiorstwie baterie umywalkowe czasowe szacuje się, iż zaoszczędzili oni dwa razy więcej i płacili dwa razy mniejsze rachunki niż wcześniej używając zwykłe baterie umywalkowe. Wpływa to bardzo na ogólne koszty prowadzenia jakiejś działalności zwłaszcza na dłuższą metę. Koszt zakupu i zainstalowania takiej armatury w pomieszczeniach biurowych czy restauracjach bardzo szybko się zwraca. W ogólnym rozrachunku jest to bardzo korzystne finansowo rozwiązanie. Inwestycja w zakup i zamontowanie baterii czasowych to wydatek, który ponosi się raz na kilkanaście lat bezawaryjnego działania. Wszystkie produkty są bowiem objęte gwarancją jakości i wytrzymałości.  To jednorazowa inwestycja, z szybką i gwarantowaną stopą zysku, w skutek zaoszczędzonych na rachunkach za wodę pieniędzy. Można wówczas zaoszczędzone pieniądze wydać na bardziej potrzebne rzeczy w biurze czy galerii handlowej. Wszystkie baterie samozamykające charakteryzują się nie tylko świetną jakością i wyjątkową trwałością, ale także nowoczesnym designem, który pozytywnie wpływa na odbiór wnętrza, w którym zostały zamontowane.

Baterie czasowe dodają pomieszczeniu nowoczesności, pozwalają na utrzymanie świetnego standardu higieny oraz oszczędzają pieniądze i czas na odkręcanie i zakręcanie cieknącego kurka. Bardzo łatwo się je myje i dzięki temu są również coraz bardziej popularne w gospodarstwach domowych. 

O Autorze: Paweł Kolarski