Bardzo często nagrodą w różnych konkursach zawodach sportowych są statuetki lub medale. Zazwyczaj wyłączone one są za pierwsze, drugie lub trzecie miejsce. Oczywiście wszelkie go rodzaju nagrodę panują organizatorzy danej konkurencji. Im lepsze i ciekawsze nagrody tym zazwyczaj zainteresowanie daną konkurencją czy zawodami jest większe.

Polecane statuetki i medale na zamówienie

statuetki na zamówienieKażdy uczestnik tego konkursu chcę być nagrodzony oczywiście jeśli został laureatem. Takie statuetki na zamówienie zazwyczaj wykonywane są z mosiądzu. Za statuetkę około 20 cm zapłacimy od 30 zł. Firmy, które zajmują się produkcją takich statuetek zawsze ogłaszają się w Internecie. To właśnie tam możemy sprawdzić jakie są rodzaje, ceny oraz czas realizacji zamówienia. Przy zakupie statuetek, które mają być formą nagrodę zazwyczaj potrzebnych jest kilka ważnych informacji. Po pierwsze na tablicy informacyjnej umieszczę się miejsce rzeką przyznawana jest Statuetka. Następnie dane organizatora, data konkursu oraz miejsce. Jeśli jednak wcześniej znamy laureata danego konkursu jest z nami to można podać od razu jego imię i nazwisko lub nazwę drużyny sportowej. Zazwyczaj jednak jest tak, że te dane nie są wypisywane na tablicy informacyjnej przy statuetce. Wszystko oczywiście zależy od charakteru danego konkursu czy też zawodów sportowych.

Wszyscy uwielbiają ubywać wysokie miejsca w różnych konkursach czy rozgrywkach sportowych. Jeszcze jeśli do tego wiąże się to z nagrodą rzeczową pieniężną to tym bardziej rywalizacja jest zacięta. Najczęściej i najbardziej popularne nagrody to statuetki oraz medale wykonane z mosiądzu. Takie możemy kupić w różnych firmach i produkujące. Zazwyczaj ogłaszają się one w Internecie i też tam zamawiamy je przy pomocy zakupów online.

O Autorze: Marcin Skoczek