Jestem osobą, która od dziecka lubiła komputery. Od małego interesowały mnie nie tyle gry, ile sam fakt działania komputera. Interesowało mnie to, z jakich podzespołów jest zbudowany i co można zrobić, by działał szybciej. Dlatego też wybrałem się do technikum informatycznego, a zaraz po nim udałem się na studia informatyczne. Już na nich postanowiłem zrobić coś wielkiego. I zrobiłem. Założyłem bowiem własny biznes polegający na tworzeniu stron internetowych. Dzięki temu teraz mam sporą firmę.

Kielecki specjalista projektujący strony internetowe

tworzenie stron www kielceW sumie już będąc małym chłopcem, wiedziałem, co chcę robić w życiu. Nie była to wiedza konkretna, aczkolwiek szczerze pragnąłem związać swoją przyszłość z komputerami. I tak też się stało. Miałem z nimi styczność zarówno w szkole, jak i na studiach informatycznych na politechnice. Świat komputerów był dla mnie na tyle fascynujący, że chciałem związać z nimi swoją karierę zawodową. I miałem zamiar zrobić to jak najwcześniej. Dlatego też już na studiach założyłem jednoosobową działalność gospodarczą. Moją domeną było tworzenie stron www Kielce to moje rodzinne miasto, i to w nim postanowiłem najpierw rozpropagować swój biznes. Nie było to przesadnie trudne, ponieważ na samym początku wykonałem kilka ciekawych projektów, które stanowiły całkiem niezłe i zachęcające do podjęcia współpracy portfolio. Czułem, że czynię bardzo dobry krok. I się nie myliłem. Zleceń zaczęło mi przybywać, a ja nie chciałem odmawiać swoim potencjalnym klientom. W tamtym czasie byłem już magistrem inżynierem, w związku z czym zdecydowałem się na kolejny krok – założenie własnej firmy i zatrudnienie pracowników. Był to bardzo duży i przy tym odważny krok.

Do teraz jestem bardzo z siebie dumny, że założyłem działalność gospodarczą już na studiach. Sprawiło to, że nabrałem bardzo dużo doświadczenia i musiałem zmagać się z wieloma sytuacjami stresowymi. Dzięki temu jestem teraz o wiele lepszym szefem dla swoich pracowników. Projektowanie stron internetowych w dalszym ciągu daje mi bardzo dużo radości i frajdy. Bardzo się więc cieszę, że postawiłem na właśnie taką ścieżkę kariery. Nie ma bowiem jak chodzenie do pracy, która jest przyjemna i satysfakcjonująca. Szkoda, że wielu ludzi nie ma takiej pracy, którą autentycznie lubi.

O Autorze: Krystian