Zawarcie związku małżeńskiego sprawia, że ludzie na wiele miesięcy przed tym wydarzeniem są niezmiernie podekscytowani. Mnóstwo spraw na głowie sprawia, że ten dzień jest szczególnie wyczekiwany. W ferworze zdarzeń i obowiązków często zapominamy o tym, by po prostu móc czerpać radość z tych przygotowań, a finalnie z tego niezwykłego wydarzenia. 

Nowożeńcy na stylowych zdjęciach ślubnych

stylowe zdjęcia ślubne w PoznaniuCzęsto punktem zapalnym stają się ślubne zdjęcia. Młodzi ludzie nie zawsze potrafią się w tej kwestii porozumieć. Problem jest wtedy, gdy jedna osoba chce tradycyjnych zdjęć, natomiast druga woli coś bardziej nowoczesnego. Do końca nie wiadomo  z czego to wynika, ale w większych miastach jak Poznań przyszli małżonkowie decydują się jednak na te nowoczesne fotografie. Co roku zmieniają się trendy. Jednak mimo wszystko królują ruiny starych kamienic, opuszczone fabryki, a także wysokie piętra nowoczesnych wieżowców. Stylowe zdjęcia ślubne w Poznaniu to nie rzadkość. Ludzie chętnie decydują się na takie sesje, chcąc mieć pamiątkę na długie lata. Czasy statycznych zdjęć wykonywanych pośród nudnej scenografii należą już do przeszłości. Teraz liczy się pomysł. Dlatego fotograf, który potrafi zaskoczyć swoją wizją, jest chętnie wybierany przez nowożeńców. Ostatnimi czasy na stylowych zdjęciach ślubnych panuje zasada kontrastu. Biel sukni na tle starych budynków prezentuje się bardzo niecodziennie. Podobnie elegancki garnitur kontrastuje ze zniszczonymi wnętrzami opuszczonych magazynów. Takie stylowe zdjęcia nie tyle służą do podziwiana, ale do szokowania. Wszystko ma tutaj znaczenie: gra świateł, zderzenie kolorów,  nierzadko operuje się także symboliką.

Krótko mówiąc: takie fotografie maja wielu zwolenników. Spodobają się osobom, które są znudzone tradycyjnymi ujęciami. Najważniejsze są piękne wspomnienia, które po latach można odświeżyć przeglądając albumy z naszymi fotografiami.

O Autorze: Maria Jędrzejczyk