Jeśli jesteś myśliwym bądź interesujesz się i kolekcjonujesz militaria, być może posiadasz różnego rodzaju karabiny czy strzelby. Są to jednak produkty wymagające najwyższego zabezpieczenia przed dostaniem się w niepowołane ręce. Dlatego też najlepszym sposobem na przechowywanie tego typu konstrukcji są dostępne w naszej ofercie szafy i sejfy na broń długą.

Jakie są ceny szaf s1?

szafa s1 cenaNie od dziś wiadomo, że szafy s1 pełnią dwie funkcje. Z jednej strony zabezpieczają broń przed kradzieżą czy niebezpiecznymi wypadkami, w przypadku trafienia w niepowołane ręce z drugiej natomiast zabezpieczają je przed uszkodzeniami, kurzem czy brudem. Ceny tego typu szaf wahają się dosyć znacząco, szafa s1 cena to przedział od 1500 zł do nawet 13 tys. zł. Wszystko zależy od tego jakie przeznaczenie ma tego typu szafa, czy będzie wykorzystywana w domu, czy jako sprzęt dla służb mundurowych.  Dochodzą do tego kwestie wybranego modelu oraz producenta. Certyfikowana konstrukcja stalowa, która  posiada zamek elektroniczny i skrytkę zamykaną na kluczyk to w pełni profesjonalna szafa na broń. Profesjonalne sejfy są dostępne w różnych kolorach, wyposażone w kryte zawiasy, dodatkowe zabezpieczenia oraz wielopunktowy system blokowania drzwi. Warto jest również wybrać szafę s1 na podstawie tego, czy będziemy w niej przechowywać broń długą czy krótką. Na przykład model z szybą kuloodporną, którego wnętrze jest wyłożone dekoracyjnym materiałem. Certyfikowane urządzenia tego typu posiadają wewnętrzne podświetlenie, dzięki czemu zawartość staje się odpowiednio wyeksponowana. Jaka szafa na broń myśliwską jest bezpieczna? Zabudowa z płyty drewnopodobnej, która zawiera uchwyty na broń i wycior.

Wszyscy właściciele niebezpiecznego sprzętu powinni postawić na szafy S1. Zmiana ustawy o przechowywaniu broni i amunicji sprawiła, że każdy posiadacz musi zaopatrzyć się w szafę pancerną albo sejf klasy S1. Najbardziej optymalnym wyborem są konstrukcje z wielopunktowym systemem blokowania drzwi oraz kluczowym bądź elektronicznym zamkiem.

O Autorze: Marianna Kaczmarek