Chciałem, by moja szkoła była nowoczesna. Była to prywatna placówka i rodzice płacili za naukę swoich dzieci, dlatego komfort był najważniejszy. Sale były urządzone w nowoczesnym stylu, jednak stołówka pozostawiała jeszcze wiele do życzenia. Kucharki, które zatrudniałem gotowały często te same potrawy.

Smaczne posiłki w szkole dzięki firmie cateringowej

catering w Szczecinie dla szkółDzieciaki z czasem zaczęły narzekać na brak zróżnicowanej diety w szkole. Rodzice opłacali również posiłki dla swoich dzieci i nie mogłem tego pozostawić bez reakcji. Zdecydowałem się podjąć współpracę z firmą cateringową, którą polecił mi znajomy. Był on dyrektorem szkoły w Gnieźnie i cenił sobie współpracę z taką firmą. Sprawdziłem więc jakie restauracje oferowały catering w Szczecinie dla szkół i postanowiłem wystosować ofertę. Ważne były dla mnie ceny ale też jakość posiłków. Musiałem przecież zapewnić swoim uczniom urozmaicenie oraz zdrową dietę. Naturalnie zaznaczyłem, że w grę wchodziły same zdrowe potrawy. Na moje zapytanie odezwało się kilka restauracji oferujących catering dla szkół i każda z nich miała doskonale przygotowane menu. Dzieciakom dostarczane były niezbędne wartości odżywcze a każdego dnia potrawy były inne. Zdecydowałem się na współpracę z restauracją, która oferowała najtańszy catering. Zmiany w szkole wprowadziłem od razu i zwołałem zebranie dla rodziców, by o wszystkim ich poinformować. Zadowolenie było ogromne i wiedziałem, że podjąłem trafną decyzję. Wszystko w szkole funkcjonowało doskonale.

Sam nawet zacząłem jadać posiłki w szkole, ponieważ firma cateringowa oferowała bardzo dobre potrawy. Uczniowie byli zachwyceni i nigdy nie było żadnych skarg. Wszystkie potrawy zawsze były świeże i smaczne a to było przecież najważniejsze w żywieniu dzieci.

O Autorze: Marianna Kaczmarek