Od kiedy pracuję w tej firmie handlowej to zaczęłam zarabiać na prawdę ciekawe pieniądze. Obecnie wynajmuję kawalerkę na obrzeżach miasta i doszłam do wniosku, że warto zainwestować w coś większego w centrum Bydgoszczy. Teraz mnie na to stać.

W znalezieniu apartamentu pomogło mi biuro nieruchomości

apartament bydgoszczBardzo chciałabym wynająć jakiś przestronny apartament bydgoszcz i takiego lokalu poszukiwałam. Doszłam do wniosku, że w takim przestronnym lokalu to na pewno będzie mi się dużo lepiej mieszkało. Przynajmniej będę miała gdzie postawić swój rowerek stacjonarny, bo teraz jest w piwnicy. Szukanie na własną rękę nie przyniosło żadnych rezultatów i zdecydowałam się udać do biura nieruchomości, które na pewno ma w ofercie jakiś fajny apartament bydgoszcz. Wracając z pracy zajrzałam to takiego biura, które mieści się niedaleko firmy, w której pracuję. Właścicielka była dość rzeczową osobą i od razu powiedziała, że ma dla mnie idealny apartament bydgoszcz i możemy pojechać go obejrzeć. Zgodziłam się, ponieważ było to niedaleko. Sam budynek od razu bardzo mi się spodobał. Na dodatek były przydzielone miejsca parkingowe dla mieszkańców i zawsze miałabym miejsce pod domem. Kiedy weszłyśmy na pierwsze piętro, gzie znajdował się apartament bydgoszcz na wynajem to już wiedziałam, że będę tutaj mieszkać. Klatka schodowa była bardzo czysta i zadbana a jak weszłam do apartamentu to wręcz zaniemówiłam. Jeszcze nigdy nie mieszkałam w takich luksusach. Pośredniczka opowiedziała mi wszystko na temat tego lokalu.

Mieszkam w tym apartamencie dopiero tydzień, ale już się zadomowiłam. Mam bardzo dużą łazienkę z ogromną wanną. Sam salon jest wielki a połączenie z kuchnią szalenie mi odpowiada. Teraz to mogę zaprosić do siebie swoich znajomych w końcu.

O Autorze: Wiesław Bucik