Kiedy zbliżało się lato, od razu ustaliliśmy z żoną termin naszych urlopów, by móc zorganizować wakacyjny wyjazd. Bardzo szybko okazało się, że nasze urlopy przypadają na ten sam okres czasu, co bardzo nas uradowało. Postanowiliśmy, że wyjedziemy na wakacje w góry, do Kudowy-Zdrój. Chcieliśmy dobrze zaplanować ten wyjazd, by skorzystać ze wszystkich atrakcji turystycznych jakie oferuje to miejsce.

Atrakcje dla turystów w Kudowie-Zdrój

kudowa zdrój - atrakcje dla turystówRazem z żoną byliśmy niezwykle uradowani, kiedy okazało się, że nasze urlopy się pokrywają. Pracując w dużych firmach wcale nie jest to takie oczywiste, ponieważ wielu ludzi chce brać wolne w podobnych terminach. Nam na szczęście się udało. Kiedy wszystko było już pewne, przystąpiliśmy do planowania naszej podróży. Jej celem miała być przepiękna Kudowa Zdrój – atrakcje dla turystów, które są w niej dostępne od razu nas skusiły. Jesteśmy wielkimi fanami niskich gór, które cieszą oczy, ale przesadnie nie dają się we znaki, kiedy się je zdobywa. W szczególności mieliśmy ochotę na wejście na Szczeliniec Wielki. Interesujące były dla nas również i Błędne Skały. Wiązaliśmy z tym wypoczynkiem naprawdę wielkie nadzieje. Chcieliśmy się dobrze bawić, poznać trochę nowych miejsc, ale i również odpocząć. Kudowa-Zdrój wydawała nam się miejscem, które zapewniało to wszystko kompleksowo. Czuliśmy w kościach, że to będzie naprawdę rewelacyjny urlop.

Teraz kiedy minęło już trochę czasu od wyjazdu do pięknej Kudowy, nadal miło wspominamy ten urlop. Dostępne w tym miejscu atrakcje bardzo pozytywnie nas zaskoczyły. Rozważamy urlop w Kudowie i w przyszłym roku! A kto wie, może wybierzemy się do niej wcześniej, w czasie ferii zimowych? To miejsce naprawdę nas zauroczyło. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy tam być.

O Autorze: dawidb