Wolny czas najchętniej spędzam w polskich górach. Uwielbiam jeździć na nartach i podziwiać wspaniałą przyrodę podczas całodziennych spacerów. Także w tym roku chciałam odwiedzić dawno niewidziane góry i zdecydowałam, że zimowy urlop spędzę właśnie tam.

Komfortowy wiślański hotel na urlop

wisła hoteleZnałam mniej więcej topografię Tatr, orientowałam się gdzie są najlepsze wyciągi i jakie atrakcje mogą mnie spotkać, dlatego po namyśle zdecydowałam się na wizytę w jednym z najpopularniejszych miejscowości w tej części kraju. Wiedziałam, że malownicza Wisła hotele ma dostępne przez cały rok, dlatego właśnie tam szukałam odpowiedniego lokum dla siebie. Po jakimś czasie udało mi się zarezerwować pokój w bardzo atrakcyjnym miejscu. Gdy przyjechałam na miejsce, od razu udałam się do recepcji, gdzie miła pani wręczyła mi klucz do mojego pokoju oraz udzieliła paru przydatnych informacji dotyczących między innymi restauracji hotelowej, a także sposobu zamawiana usługi sprzątającej. W moim pokoju znajdowało się duże łóżko z kolorową narzutą opatrzoną haftem góralskim, wspaniałe obrazki na ścianach przedstawiające polskie góry, a także standardowa pojemna szafa na ubrania oraz nowoczesny telewizor. Miłym dodatkiem był telefon umiejscowiony na szafce nocnej oraz zestaw powitalny w postaci słodkości. Łazienka posiadała duży, przeszkolony prysznic oraz wszystkie akcesoria potrzebne do codziennej pielęgnacji. Podczas mojego pobytu w hotelu korzystałam także z restauracji znajdującej się niedaleko recepcji, która miała bardzo ładny, klasyczny wystrój, a jedzenie tam serwowane było bardzo pyszne. Spędziłam kilka dni w uroczym i cichym miejscu, gdzie odpoczęłam i zregenerowałam siły.

Tegoroczny zimowy urlop spędziłam w bardzo popularnej miejscowości turystycznej w naszym kraju. Większość czasu spędzałam na wędrówkach i na stoku narciarskim, lecz miejsce, w którym się zatrzymałam było bardzo wygodne i niezwykle estetycznie urządzone.

O Autorze: Zbigniew Kowal