Kiedy zbliżały się moje okrągłe, trzydzieste urodziny, postanowiłem hucznie je wyprawić w jednej z dobrych restauracji. Chciałem, by tego dnia otaczali mnie moi najbliżsi, tak byśmy wspólnie mogli świętować. Głęboko wierzyłem, że może się to udać. Najważniejszy był dla mnie wybór odpowiedniej restauracji, ponieważ chciałem, byśmy spędzili czas w ładnym wnętrzu i przy pysznym jedzeniu.

Organizacja urodzin w restauracji

restauracja na urodziny ŁódzkieKiedy spojrzałem w kalendarz i okazało się, że całkiem niedługo będę obchodził swoje trzydzieste urodziny, byłem troszkę zszokowany. Sam nie wiedziałem kiedy ten czas przeleciał. Postanowiłem jednak, że chcę spędzić ten dzień w otoczeniu najbliższych mi osób. Chciałem zaprosić na swoje urodziny zarówno rodzinę, jak i przyjaciół, którzy są ze mną na dobre i na złe. Dlatego też obiektem mojego zainteresowania stała się restauracja na urodziny Łódzkie to duże województwo, pełne świetnych restauracji. Długo przeglądałem ich listę, oglądałem wnętrza oraz zapoznawałem się z menu. Z tak bogatego grona restauracji wybrałem kilka, by w końcu zdecydować się na tę jedyną. Miałem nadzieję, że jej kuchnia przypadnie zaproszonym przeze mnie gościom. Uzgodniłem wszelkie sprawy organizacyjne z personelem tej restauracji i z dużą niecierpliwością oczekiwałem na swój dzień urodzin. Kiedy wreszcie nadszedł, byłem bardzo podekscytowany wizją spędzenia urodzin w tak pięknym miejscu, ze świetnymi ludźmi.

Teraz kiedy jest już po dniu moich urodzin, jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się na taką opcję. Wieczór spędzony w restauracji był bardzo udany. Jedzenie było wyśmienite! Towarzystwo również dopisało. Jestem przekonany, że kolejne urodziny spędzę w podobny sposób. Jest to rewelacyjny pomysł, którego na pewno będę się trzymał.

O Autorze: Paweł Kolarski