Każdy zabieg usuwania owłosienia przy użyciu lasera poprzedzony jest konsultacją z lekarzem specjalistą: zazwyczaj lekarzem zajmującym się medycyną estetyczną bądź lekarzem dermatologiem, który ocenia czy nie ma przeciwwskazań do wykonania tego typu depilacji oraz ocena stan, a także typ naszej skóry.

Przeciwwskazania do usuwania owłosienia

laserowe usuwanie owłosienia wrocławCoraz modniejsze staje się laserowe usuwanie owłosienia Wrocław oferuje szereg gabinetów wykonujących tego typu zabiegi. Doświadczeni specjaliści przeprowadzają z nami wywiad podmiotowy oraz przedmiotowy po czym ustalają termin zabiegu o ile nie ma przeciwwskazań. Z pewnością depilacja laserowa nie może być wykonana u kobiet w ciąży oraz u osób zmagających się z przewlekłymi chorobami skórnymi, na przykład atopowym zapaleniem skóry. Każdy zabieg jest całkowicie bezpieczny dlatego tak ważne jest przeprowadzenie wstępnego wywiadu będącego kluczem do kwalifikacji pacjenta. Usuwanie niechcianego owłosienia wykonuje się przy użyciu nowoczesnych laserów, które nie powodują żadnych skutków ubocznych. Podczas zabiegu pacjent nie odczuwa żadnych przykrych objawów. Jedyną niedogodnością może być nie zbyt niska cena zabiegu, ale osiągnięte rezultaty z pewnością wynagrodzą nam poniesione straty. Dobrze wydane pieniądze stają się gwarancją satysfakcji, a nie rozczarowania. Profesjonalna opieka odpowiednio przeszkolonych osób w połączeniu ze sprzętem najlepszej jakości musi kosztować.

Profesjonalne podejście do pacjenta wymaga przeprowadzania wstępnego wywiadu celem kwalifikacji pacjenta do zabiegu. Kobiety ciężarne oraz osoby zmagające się z przewlekłymi chorobami skóry nie mogą wykonać depilacji laserowej. Każdy zabieg jest wykonywany przez profesjonalistów, którzy dbają przede wszystkim o bezpieczeństwo pacjentów.

O Autorze: Katarzyna Mikołowska