Każdy samochód może w pewnym momencie zawieść. Mimo że przez wiele lat moje auto sprawowało się świetnie i było praktycznie bezawaryjne, w końcu odmówiło posłuszeństwa. Na całe szczęście z pomocą przyszedł mi warsztat samochodowy z Krakowa, który zajął się sprawą w mgnieniu oka.

Naprawa auta w warsztacie samochodowym z Krakowa

warsztat samochodowy krakówAuto posiadam od wielu lat i użytkuję ję bardzo intensywnie. Niestety wszędzie mam daleko, mieszkam poza miastem i nawet zwykły dojazd do pracy to kilkadziesiąt kilometrów więcej na liczniku każdego dnia. Jednak przez ten cały czas auto sprawowało się znakomicie. Oprócz niewielkich awarii, które zdarzają się w każdym samochodzie, nigdy mnie nie zawiodło. Jednak do czasu. Jednego ranka gdy jak każdego dnia chciałem pojechać do pracy, samochód odmówił posłuszeństwa, po prostu nie odpalił. Mimo że trochę znam się na samochodach, nie mogłem rozpoznać przyczyny. Z początku myślałem że rozładował się akumulator, jednak z nim było wszystko w porządku. Postanowiłem dać za wygraną i oddać auto w ręce specjalistów. W sąsiednim mieście znajdował się warsztat samochodowy kraków, który polecało mi niejednokrotnie wielu znajomych. Zadzwoniłem, aby dowiedzieć się czy mają dla mnie wolny termin, w którym mógłbym oddać auto. Mile zostałem zaskoczony, gdy rozmówca przekazał że sami zaholują go do warsztatu i jeszcze dzisiaj zaczną przy nim pracować. Jak powiedzieli tak zrobili i już następnego dnia mogłem odebrać swój samochód. Dowiedziałem się że winowajcą był rozrusznik, który został wymieniony na nowy, oryginalnej firmy. Ponadto przekazali mi także że jako że jestem ich nowym klientem w gratisie wymienili mi wszystkie filtry co było miłym dodatkiem, do i tak świetnie wykonanej pracy. Bałem się że za taką usługę zapłacę krocie, szczególnie że nie korzystali z zamienników, tylko oryginalnych części. Na szczęście okazało się że ściśle współpracują z hurtownią przez co mają rabat na zakup części i nie odbija się to tak znacząco na cenie końcowej.

Nawet gdy samochód spisuje się świetnie, zawsze warto znać warsztat, który w razie awarii profesjonalnie i szybko zajmie się naszym autem. Warsztat samochodowy z Krakowa wykonał kawał dobrej roboty i na pewno gdy auto znowu odmówi mi posłuszeństwa, ponownie skorzystam z ich usług.

 

O Autorze: rabartosz