Postanowiłam zmienić swoją garderobę. Od lat zmagałam się z nadwagą i stwierdziłam, że większość moich ubrań nie nadaje się do mojej sylwetki, dlatego też zdecydowałam się na większe zakupy, w których chciałam także dobrać eleganckie ubrania na wielkie wyjścia i wszelkie inne uroczystości rodzinnne.

Kupno sukienki wieczorowej dla puszystej pani

suknie wieczorowe dla puszystychOkazja nadarzyła się niedawno, gdyż zbliżała się moja okrągła rocznica ślubu i małżonek zaprosił mnie na kolację do bardzo modnej i eleganckiej restauracji. Pewnego dnia, zabrałam moją przyjaciółkę i ruszyłam na poszukiwania odpowiedniej kreacji. Jakiś czas później, odwiedziłyśmy sklep, w którym główny asortyment stanowiły suknie wieczorowe dla puszystych i ucieszyłam się, że będę miała taki duży wybór ubrań. Wraz z moją przyjaciółką zabrałam kilka pięknych sukienek do przymierzalni i po jakimś czasie wybrałam idealną sukienkę wieczorową. Była ona w kolorze cielistym, do kostek, podkreślała biust i ukrywała wszelkie mankamenty mojej figury. Dodatkowo, zakupiłam pozostałe kilka sukienek, aby mieć ich zapas w przyszłości. Podczas uroczystej kolacji z moim mężem, w nowej sukience czułam się wspaniale. Nie krępowała moich ruchów, była bardzo wygodna, zwiewna i świetnie dopasowana do mojej nieco większej sylwetki. Jakiś czas później wróciłam do tego sklepu i ponownie kupiłam kilka przydatnych rzeczy, ponieważ były wykonane z bardzo dobrych materiałów, a dzięki temu, że przetestowałam je na sobie, zyskałam pewność, że są odpowiednie nie tylko dla mnie, ale także dla innych puszystych kobiet.

Wybierając strój na uroczystą kolację z moim mężem, wybrałam się do bardzo dobrego sklepu, w którym znalazłam bardzo dużo ubrań dedykowanych osobom, które mają problem z nadwagą. Dzięki dobraniu odpowiedniej odzieży dopasowane do mojej sylwetki, czułam się wyśmienicie i niezwykle komfortowo.

 

O Autorze: Edward Mokry