Przygotowuje reklamę dla pewnej firmy, która zajmuje się organizacją wyjazdów dla młodzieży na kitesurfing. Moja firma, w której pracuje przygotowywała już różne ulotki, katalogi i reklamy więc żadna branża nie jest mi obca. Firma, która się do nas zgłosiła ma dobra renomę i jest już dosyć długo na rynku.

Przygotowuję reklamę o obozie windsurfingowym

obozy windsurfingowe helObozy windsurfingowe hel są organizowane co roku ale w tym roku będą nowe pensjonaty i nowe atrakcje, które nie były dostępne we wcześniejszych latach. Postanowiłam przygotować bardzo ciekawą reklamę, która będzie interesująca dla jak największej liczby osób. Zależy mi żeby każda reklama była przygotowana bardzo profesjonalnie bo to jest dla mnie najważniejsze. Uwielbiam moja pracę a kiedyś w przeszłości interesowałam się windsurfingiem. To są już dawne czasy i długo nie miałam okazji się tym zajmować ale pamiętam te emocje, które mi towarzyszyły. Uważam, że obozy windsurfingowe hel są bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdej osoby, która interesuje się sportem i jest gotowa na zdobycie nowych umiejętności. Przedstawiłam kilka moich pomysłów, które spodobały się właścicielowi firmy z którą rozpoczęłam współpracę. Moja reklama będzie dostępna już niedługo. Do wakacji zostało jeszcze trochę czasu ale właściciel firmy musi wiedzieć ile osób będzie chętnych na wzięcie udziału w obozie. Obozy windsurfingowe hel nie są drogie. Właściciel firmy pokazał mi jakie ceny planuje dla chętnych osób. Uważam, że cena jest bardzo przystępna i na pewno sporo osób skorzysta z ich propozycji.

Moja reklama została bardzo dobrze przyjęta. Spodobała się pracownikom i właścicielowi firmy, która organizuje obóz. Okazało się, ze sporo osób zapisało się już na wyjazd. Na pewno to nie jest tylko moja zasługa ale ciesze się, że się do tego przyczyniłam.

O Autorze: Janusz Wiśniewicz