strony www

Uwielbiam wszelkie nowości techniczne i technologiczne, zawsze staram się śledzić wszelkie zmiany. Głównie interesuję mnie dział z komputerami i systemami operacyjnymi. Mieszkam w Gdańsku i z zamiłowania jestem blogerką amatorką. Nie robię tego dla pieniędzy. Raczej głównie chodzi mi o sławę.

Prywatne strony www i blogi coraz bardziej popularne

strony wwwAle ją tak szybko się nie zdobywa. Aby móc choć trochę jej posmakować, to założyłam taki blog informacyjno-poradnikowy. Miom pierwszym krokiem było projektowanie stron www. Musiałam stworzyć dwie strony, gdzie na jednej z nich można znaleźć określone informację, na drugiej stronie można znaleźć wszelkie porady. Obie strony internetowe mają u góry link do tej drugiej strony, tak aby można było łatwo przechodzić z jednej strony do drugiej. Początkowo miałam mało odwiedzających, ale obecnie jest ich nawet dość sporo. Piszę o różnych rzeczach, dlatego też docieram do różnych grup społecznych. Moje przemyślane strony www gdańsk są bardzo ciekawe, często też piszę o swoim życiu, na przykład co robiłam podczas wakacji, danego dnia. To tak jakbym prowadziła taki interaktywny dziennik, do którego może zajrzeć każdy, kto tylko chce. Tworzenie stron www tylko z początku wydawało mi się trudne, ale jak zobaczyłam krótki filmik w internecie jak samemu założyć taką stronę, to potem poszło mi z górki. Za prowadzenie swojego bloga nie muszę nic płacić, a ludzie którzy odwiedzają moje strony też nic nie płacą. Dodałam tam funkcję, która umożliwia odwiedzającym dodawanie postów.

Tak bym ja wiedziała, czy czytelnikom się podoba, czy też nie. Do mojego bloga też wstawiam liczne zdjęcia, co bardzo go urozmaica. Nie jest taki nudny. Nikt nie chce tylko i wyłącznie coś czytać w internecie. Ja tak mam przynajmniej, że chce oglądać zdjęcia, które obrazują to co jest opisane.

O Autorze: Edward Bąk