Początkowo to nie planowałem zawiązywać jakichś szczególnych relacji z kontrahentami, ale jeżeli chodzi o Piotra to sytuacja była zupełnie inna. To miły i otwarty człowiek, z którym współpracuję i na prawdę jestem szalenie zadowolony.

Współpraca z polecanym serwisem kas fiskalnych jest zadowalająca

polecany serwis kas fiskalnychOtóż Piotr od jakiegoś czasu prowadzi polecany serwis kas fiskalnych, do którego zgłasza się na prawdę dużo osób. Polecił mi go jeden z moich pracowników, który pracuje od dawna. Zaufałem mu i dobrze zrobiłem. Ten polecany serwis kas fiskalnych, który prowadzi Piotr jest jednym z najlepszych w naszym mieście. Wszystkie kasy są zawsze zrobione na czas i nie muszę długo czekać. Oddaję do niego wszystkie swoje kasy i tylko z nim współpracuję. To dość młody chłopak, ale pracowity. Zatrudnia do pomocy jednego serwisanta. Kiedyś mi powiedział, że sam nie byłby w stanie obsłużyć tylu klientów a cały czas ich przybywa. Jako stały klient zawsze mam pierwszeństwo. Dla mnie taki polecany serwis kas fiskalnych to na prawdę świetna sprawa. Prowadzę ogromny sklep i mam dwadzieścia kas na stanowiskach. Nie mogę sobie pozwolić na jakiekolwiek opóźnienia. Dobrze mi się współpracuje z Piotrem i jestem bardzo zadowolony. Cieszę się, że jestem wyjątkowo traktowany. Piotr to świetny fachowiec i zna się na wszystkich kasach, które są dostępne na rynku. Dzięki tak ogromnej wiedzy i zdolnościom jego polecany serwis kas fiskalnych cieszy się tak ogromnym uznaniem. Dla mnie to jest całkowicie zrozumiałe i zasadne.

Ostatnio otworzyłem filię w innym mieście. Mimo to nadal współpracuję z serwisem Piotra i osobiście dostarczam mu kasy. Nie chcę szukać nikogo nowego do współpracy, ponieważ z niego jestem zadowolony. Dostałem nawet znaczną zniżkę na naprawy.

O Autorze: Zbigniew Kowal