Wzmacniane etui do telefonu było akcesorium przydatnym dla każdego, kto używał telefonu do pracy. Niektóre modele należały jednak do stosunkowo dużych i niewygodnych, mimo wysokiego poziomu ochrony jaki zapewniały. Właściciele telefonów wybierali więc często egzemplarze nie tylko chroniące urządzenie przed zniszczeniem, ale również nie ograniczające korzystania z niego w żaden sposób.

Wzmacniane etui do telefonu

spigen neo hybridW każdym salonie z telefonami można było znaleźć mnóstwo futerałów o wytrzymałej skorupie, służących do ochrony telefonu przed uszkodzeniami. Niektóre jednak były bardziej polecane niż inne modele, a w ostatnich miesiącach coraz częściej poszukiwanym było etui Spigen Neo Hybrid, od niedawna zyskujące ciągle rosnącą popularność. Był to bowiem futerał bardzo lekki i wygodny w użyciu, nie przeszkadzający w normalnym użytkowaniu telefonu. Zewnętrzna skorupa futerału wykonana była jednak z wytrzymałego aluminium, chroniącego przed nawet najmocniejszymi uderzeniami, a wewnętrzna miękka warstwa zabezpieczała delikatne części urządzenia przed wstrząsami. Uszczelnienie, natomiast, zapobiegało przypadkowemu zalaniu telefonu. Seria Neo Hybrid przeznaczona była do użytku z najbardziej popularnymi modelami urządzeń mobilnych, a w przeciwieństwie do znacznej większości futerałów ze wzmacnianą obudową, mogła być dostosowana do układu każdego z nich dzięki modularnej budowie i możliwości swobodnej wymiany elementów.

Wymiana telefonu nie oznaczała więc natychmiastowej konieczności zaopatrzenia się w nowe etui, co natychmiast docenili ci użytkownicy, którzy preferowali posiadanie najnowocześniejszego urządzenia w dowolnym momencie. Z racji niewielkiej wagi oraz dobrze wykonanego profilowania, Neo Hybrid był również jednym z najwygodniejszych futerałów będących obecnie w użytku.

 

O Autorze: Maria Jędrzejczyk