Wiele osób ma pracę, która wymaga od nich stosowania odpowiedniego dress code’u, którego raczej nie noszą na co dzień. Dla kobiet jest to przeważnie elegancka spódnica i marynarka lub prosta sukienka. Jednakże można ten styl nieco urozmaicić.

Do czego pasują czarne t shirty?

t shirt damski czarnyUbranie jest często naszą drugą skórą, w której powinniśmy się dobrze czuć. Z pewnością tak będzie, jeżeli będzie zakładać ubrania wygodne i pasujące do naszego stylu życia i charakteru. Te cechy można przemycić nawet do oficjalnego dress code’u, który obowiązuje często w biurach czy bankach. Kobiety pod marynarkę najczęściej zakładają białą koszulę, która idealnie współgra z resztą ubrania, jednakże bardzo dobry efekt osiągniemy zakładając t shirt damski czarny bez nadruków. Podkoszulki mogą mieć klasyczny i dopasowany krój, przez co sprawdzą się na co dzień i na specjalną okazję. czarny kolor jest na tyle uniwersalny, że będzie pasował prawie do każdego look’u. Zakładając go pod białą, czerwoną czy różową marynarkę, stworzymy ciekawy i modny kontrast. Wystarczy dodać jakiś dodatek w kolorze marynarki lub podkoszulka i stylizacja jest gotowa. Czarny kolor jest uznawany za elegancki, ale też żałobny, zatem lepiej z nim  nie przesadzać. W sklepach znajdziemy także t shirty, które są wykonane z akrylu, wiskozy czy nawet jedwabiu, przez co bardziej przypominają gustowną bluzkę niż zwykły t shirt. Na pewno można go założyć do spódnicy, spodni, leginsów czy krótkich spodenek, bo jest to bardzo uniwersalny element ubrania.

Podkoszulki przeważnie nie są drogie, chyba że są wykonane z jedwabiu. Najczęściej bawełniane modele kosztują od dziesięciu do pięćdziesięciu złotych, w zależności od firmy i modelu. Im lepszą będą miały jakość, tym dłużej będą nam służyły.

O Autorze: Krzysztof Sikor