Do pewnego momentu moje auto niemal przez cały czas było całkiem czyste. Zabrudziło się dopiero wtedy, gdy oddałem je na jakiś czas do warsztatu. Gdy wróciło było całe zakurzone i brudne. Postanowiłem jak najszybciej zadbać o jego wygląd.

Od razu zlokalizowałem najlepszą myjnię bezdotykową w okolicy

najlepsze myjnie bezdotykoweRazem ze mną pojechał mój mały syn. Była to nasza wspólna rozrywka – warto jest znaleźć rzeczy, które lubi się robić razem z dziećmi. Gdy dojechaliśmy na miejsce, wysiedliśmy z samochodu i od razu zabraliśmy się do pracy. Nie było łatwo i musieliśmy się przyłożyć nieco bardziej niż zwykle, ale ostateczny efekt był naprawdę imponujący. Wiedziałem, że najlepsze myjnie bezdotykowe należą do tej właśnie firmy, ale nie spodziewałem się, że tak szybko i sprawnie będę mógł za ich pomocą umyć aż tak brudny samochód. Gdy wróciłem do domu moja żona nie mogła uwierzyć w to, że tak ładnie udało nam się umyć auto. Wyglądało niemal tak, jakby dosłownie chwilę temu wyjechało z salonu. Sąsiedzi również byli pod wrażeniem i wypytali mnie gdzie tak ładnie można zamówić mycie samochodu. Gdy mówiłem im, że to myjnia bezdotykowa i podawałem cenę, myśleli że żartuję albo robię ich w konia. Prawda była jednak taka, że faktycznie można było idealnie umyć samochód w jednym z takich miejsc, i nie trzeba było wcale wydawać fortuny na drogie myjnie. Nawet najbardziej wymagający klienci na pewno będą zadowoleni z wizyty w tym miejscu. Wiem, że ja na pewno zawsze będę wybierał tylko i wyłącznie myjnie tej konkretnej firmy.

Do dziś nie zdarza mi się odwiedzać myjni, które nie mają charakterystycznych dla mojej ulubionej firmy barw. Zawsze korzystam z usług mojego sprawdzonego zakładu i ani razu nie zdarzyło mi się być zawiedzionym czy rozczarowanym. Dobrze, że znalazłem coś w sam raz dla siebie.

O Autorze: Krzysztof Sikor