Nie lubiłem niepotrzebnie wydawać pieniędzy i starałem się tego nie robić. Owszem, czasami wydatki były nieuniknione, ale na to już wpływu nie miałem. Żona planowała wymienić całkowicie meble w kuchni, jednak ja byłem zdania, że takiej potrzeby jednak nie ma i musiałem przekonać żonę.

Szafki kuchenne z nowymi frontami meblowymi

fronty meblowe na wysoki połyskSzafki w kuchni były w doskonałym stanie i nie widziałem potrzeby, żeby kupować nowe meble. Owszem, fronty pozostawiały wiele do życzenia, ale przecież wystarczyło tylko je wymienić. Będzie o wiele taniej. Żona przyznała mi rację i poprosiła mnie, żeby się wszystkim zajął. Interesowały ją fronty meblowe na wysoki połysk w kolorze białym i takie konkretnie miałem znaleźć. Od razu skontaktowałem się z kumplem, który pracował w sklepie z frontami i złożyłem zamówienie. Nie dość, że po znajomości udało mi się tanio kupić takie fronty meblowe, to jeszcze kumpel załatwił mi darmowy montaż przez pracownika sklepu. Mogłem sam to zrobić ponieważ wiedziałem jak zamontować fronty, ale skoro taka propozycja padła, to nie zamierzałem z tego rezygnować. Fronty były na zamówienie, gdyż w kolorze białym na wysoki połysk obecnie nic nie było. Cierpliwie czekałem, bo mi się nie spieszyło. Po czterech tygodniach zadzwonił kumpel ze sklepu, żeby mnie poinformować o gotowych frontach i ustalić termin ich montażu. Umówiłem się na sobotę, bo wtedy miałem wolne i mogłem być przy tym obecny. Moja żona na tym się nie znała, więc nie chciałem jej angażować w to wszystko.

Meble w kuchni wyglądały, jakby były całkowicie nowe. Moja żona była zachwycona i wdzięczna mi za to, że podsunąłem jej właśnie takie rozwiązanie. Ja dzięki temu sporo zaoszczędziłem i tak naprawdę, to każdy był zadowolony a to chodziło mi od samego początku.

O Autorze: Paweł Kolarski