Od dawna męczyła mnie choroba, która przebiegała z obniżoną saturacją, a mianowicie przewlekła obturacyjna choroba płuc. Dało się z tym schorzeniem normalnie funkcjonować, jednak pojawiały się okresy, w których miałam problem z brakiem sił i uczuciem zbyt małej ilości powietrza. Zrobiłam badania i okazało się, że mam okresowo obniżoną saturację. Stwierdziłam więc, że muszę zacząć działać i zdecydowałam się na wykorzystanie aparatu tlenowego.

Jak wynajęłam profesjonalny aparat tlenowy?

aparaty tlenowe wynajemPoczątkowo myślałam nad zakupem tego urządzenia, jednak szybko okazało się, że jest ono dużo bardziej kosztowne, niż sądziłam. Poszperałam w Internecie i okazało się, że istnieje możliwość ich wynajęcia. Jeśli chodzi o wysokiej jakości aparaty tlenowe wynajem nie jest tak kosztowny, jak zakup urządzenia i mogłam sobie na niego pozwolić. Szybko skontaktowałam się z firmą, która umożliwia wynajem aparatów i zdecydowałam się na skorzystanie z ich usług. Obsługa dokładnie zapoznała mnie z różnymi modelami aparatów, został ze mną przeprowadzony szczegółowy wywiad, a także mogłam zadać pytania, które mnie nurtowały. Umowa z firmą była konkretna i bez haczyków, co mnie uszczęśliwiło. Miesięczna opłata za wynajem aparatu nie była wysoka, dzięki czemu nie uszczuplała widocznie mojego budżetu. Samo urządzenie było aparatem naprawdę wysokiej jakości. Po otrzymaniu go mogłam od razy go używać, ponieważ firma dokładnie czyści i dezynfekuje sprzęt.

Ogromną zaletą tej firmy jet również możliwość skontaktowania się z nimi w razie jakichkolwiek awarii sprzętu, a oni naprawią go na swój koszt. Również zapewniają transport urządzenia osobom, które nie mają możliwości przewiezienia go na własną rękę. Myślę, że jest to doskonałe rozwiązanie dla wielu osób, które mają obniżoną saturację.

O Autorze: Zbigniew Kowal